2za1 bilety

Dość zimowych wieczorów! To nasz postulat! Czas otrząsnąć się z zimowego letargu i patrzymy już w stronę wiosny! A na wiosnę – same dobre rzeczy, dobre emocje, ciepło i uśmiechy!
Dlatego w ten weekend będziecie mogli kupić 2 bilety w cenie 1 na najlepszego „Zaklinacza psów” Cesar Millana oraz na koncerty głównej bohaterki serialu Violetta - Tini Stoessel!

Miłośnicy psów! Już w marcu międzynarodowy guru w tresowaniu psów Cesar Millan odwiedzi Łódź ze swoim szalonym show! Podczas swojego występu pokaże Wam jak zbudować szczęśliwą i zdrową relację z pupilem. Znany „Zaklinacz psów” odmieni życie zarówno Wasze jak i Waszych pupili ;-)

¡Hola Tinistas! Wasza ulubiona Tini przyjeżdża do Polski podczas swojej wiosennej trasy koncertowej! TINI TOUR jest pierwszą solową trasą artystki, podczas której usłyszymy utwory z jej debiutanckiego albumu, ale UWAGA także z serialu Violetta! Jeszcze niedawno Martina Stoessel jako Violetta szalała na scenie przynosząc mnóstwo radości i niezapomnianych wrażeń swoim fanom na w sumie 5 koncertach w Warszawie, Łodzi i Krakowie!

Aby skorzystać z promocji, wejdźcie na stronę www.ticketmaster.pl i znajdźcie interesujące Was wydarzenie. Pula tańszych biletów jest limitowana. Oferta ważna do 29 stycznia do końca dnia lub do wyczerpania biletów promocyjnych.

Promocja 2 bilety w cenie 1 dotyczy poniższych koncertów:
03 03 2017, Łódź, Atlas Arena, Cesar Millan
03 04 2017, Kraków, TAURON Arena, Tini
06 04 2017, Łódź, Atlas Arena, Tini

Przepraszamy, brak wyników wyszukiwania dla '2za1'

Uścislij zapytanie lub przejrzyj wydarzenia w poniższych kategoriach.

Przeglądaj według kategorii