Kontrola bezpieczeństwa

Nie masz dostępu do tej strony, jeśli używasz zautomatyzowanych programów.

Przepraszamy, coś poszło nie tak. Spróbuj odświeżyć stronę.

Twoje bilety w dalszym ciągu mogą być dostępne. Odśwież poniżej i spróbuj ponownie.

Agnieszka Chylińska – Forever Child Tour

12 sie
2017
sob
20:30

ul. Piastowska 7 75-001 Koszalin

W sprzedaży:
Od poniedziałek, 06.03.17 16:35

Wszystkie godziny obowiązują dla strefy czasowej CEST

Informacje o wydarzeniu

Informacje o wydarzeniu

Letnia część trasy Forever Child Tour
Agnieszka Chylińska, po wydaniu długo oczekiwanej płyty „Forever Child”, od października 2016 r. gra koncerty entuzjastyczne przyjmowane przez fanów. Po kolejnych występach artystki w Polsce i Europie producenci trasy – Music Company i Top Management – zapraszają na cztery koncerty w ramach letniej części „Forever Child Tour” 2017.

We wrześniu 2016 r. Agnieszka Chylińska powróciła w wielkim stylu na polską scenę muzyczną, wydając album „Forever Child”, który szybko zyskał status złotej, a następnie platynowej płyty. Pierwszy utwór z krążka, „Królowa łez”, ma już ponad 37 milionów odsłon w serwisie YouTube. Gdy w październiku 2016 r. artystka rozpoczęła trasę „Forever Child Tour”, bilety na wszystkie koncerty zostały wyprzedane w rekordowo krótkim czasie. Również polskie i europejskie koncerty w lutym i marcu 2017 r. cieszyły się ogromnym zainteresowaniem fanów. W związku z entuzjastycznym przyjęciem i emocjami towarzyszącymi występom Agnieszki Chylińskiej, Music Company i Top Management, producenci trasy, zapraszają na cztery koncerty w ramach letniej części „Forever Child Tour” 2017: w Płocku, Ostródzie, Sopocie i Koszalinie.

„Forever Child” Agnieszki Chylińskiej jest zaskakującą i nieoczywistą wypowiedzią artystki, której twórczość najlepiej określa ukute przez nią hasło: „nigdy taka sama”. Tym razem Agnieszka Chylińska łączy rockową siłę swojego charakterystycznego głosu z nowoczesnym brzmieniem. Nawiązując do stylistyki z początków kariery i wplatając wyraziste elementy ulubionych nurtów muzycznych, artystka zaprasza fanów w niezwykłą podróż. Dopełnieniem są osobiste, niezwykle emocjonalne teksty, które długo pozostaną w pamięci słuchaczy. Na koncertach „Forever Child Tour” charyzmatyczna wokalistka kolejny raz zaskoczy słuchaczy i przypomni, czym jest prawdziwy, energetyczny rock.
Szczegółowe informacje o trasie dostępne są na stronach:
http://musiccompany.pl/koncerty/agnieszka_chylinska_forever_child_tour
https://www.facebook.com/MusicCompanyPl/

Producentami trasy „Forever Child Tour” są: Music Company i Top Management. Patronat medialny nad płytą i trasą objęli: TVN, RMF i Onet.
Letnia część trasy koncertowej „Forever Child Tour” 2017
9.06.2017 Płock, Amfiteatr
7.07.2017 Ostróda, Amfiteatr
11.08.2017 Sopot, Opera Leśna
12.08.2017 Koszalin, Amfiteatr
Oficjalne strony Agnieszki Chylińskiej:

https://pl-pl.facebook.com/AgnieszkaChylinska/
www.chylinska.com

Szczegóły dotyczące Organizatora
Music Company Sp. z o.o. Sp.k., Adres biura: ul. Opolska 22, lok. A226, 40-084, Katowice, śląskie, Polska

Limit biletów 8
 • Trybuny

  169,00 PLN

 • Trybuny

  129,00 PLN

 • Trybuny

  109,00 PLN

 • Trybuny

  99,00 PLN

 • Trybuny

  89,00 PLN

 • Trybuny

  79,00 PLN

 • Trybuny

  69,00 PLN

Ceny zawierają opłatę za bilet oraz wszelkie należne podatki. Koszty dostawy oraz koszty realizacji płatności, w zależności od wybranych opcji, mogą zostać doliczone w dalszym procesie zakupu.
Przy płatności zarówno kartami MasterCard i VISA jak i przy przelewach internetowych będzie doliczana opłata w wysokości 3% wartości zamówienia.