Kontrola bezpieczeństwa

Nie masz dostępu do tej strony, jeśli używasz zautomatyzowanych programów.

Przepraszamy, coś poszło nie tak. Spróbuj odświeżyć stronę.

Twoje bilety w dalszym ciągu mogą być dostępne. Odśwież poniżej i spróbuj ponownie.

Ariana Grande

31 maj
2017
śro
19:00

Al. Bandurskiego 7 94-020 Łódź

W sprzedaży:
Od piątek, 04.11.16 10:00

Wszystkie godziny obowiązują dla strefy czasowej CEST

Informacje o wydarzeniu

Informacje o wydarzeniu

ARIANA GRANDE
DRUGI KONCERT W POLSCE
31 MAJA ATLAS ARENA ŁÓDŹ

– Miło nam poinformować, że w związku ogromnym zainteresowaniem fanów, artystka zagra jeszcze jeden koncert w Polsce –

Support: Victoria Monét

Timing:
EARLY ENTANCE - 18:15
OTWARCIE BRAM - 18:30
DJ - 19:30 - 20:00
Victoria Monét - 20:10 - 20:40
Ariana Grande - 21:00 - 22:30

Ariana Grande ogłosiła właśnie drugi koncert w Polsce w ramach trasy THE DANGEROUS WOMAN TOUR.

Kolejny - polski koncert odbędzie się 31.05.2017 w Atlas Arenie w Łodzi.

W przeciągu niecałego roku, Ariana Grande znalazła się dwukrotnie na szczycie Billboard Top 200 – z albumem “Yours Truly” i kolejnym, wydanym w 2014 roku, “My Everything”.

Pokryty platyną album „My Everything” zdobył nominację do nagrody GRAMMY w kategorii „Best Pop Vocal Album”, a pochodzący z niego megahit “Problem” pokrył się wielokrotną platyną w wielu europejskich krajach.

Po wydaniu singla „Problem”, Ariana stała się “najmłodszą kobietą, której utwór sprzedał się w liczbie 400 tysiącach egzemplarzy w pierwszym tygodniu”. Singiel okazał się również 5. najlepiej sprzedającym się kobiecym singlem digitalowym oraz 9. najlepiej sprzedającym się w historii.

W 2016 roku Ariana zaprezentowała ciepło przyjęty przez krytyków album “Dangerous Woman”, promowany przez singiel o tym samym tytule, który zdobył pierwsze miejsce na obu listach iTunes – Overall Top Songs Chart I Top Pop Songs Chart – w kilka minut premierze.
Dziś jest jedną z najchętniej słuchanych artystek na Spotify’s Top 10 z ponad 28 milionami odtwarzanych piosenek w miesiącu.

Uczestnicy koncertu poniżej 16 roku życia powinni być pod opieką dorosłego, bądź posiadać ze sobą w trakcie imprezy oświadczenie podpisane przez opiekuna.
PISEMNA ZGODA - OŚWIADCZENIE RODZICÓW (OPIEKUNÓW PRAWNYCH) - POBIERZ

Szczegóły dotyczące Organizatora
Live Nation Sp. z o.o., Pilicka 4, 02-629, Warszawa, Polska

Limit biletów 8
 • Trybuny

  349,00 PLN

 • Trybuny

  299,00 PLN

 • Trybuny

  249,00 PLN

 • Trybuny

  199,00 PLN

 • Płyta

  249,00 PLN

Ceny zawierają opłatę za bilet oraz wszelkie należne podatki. Koszty dostawy oraz koszty realizacji płatności, w zależności od wybranych opcji, mogą zostać doliczone w dalszym procesie zakupu.
Przy płatności zarówno kartami MasterCard i VISA jak i przy przelewach internetowych będzie doliczana opłata w wysokości 3% wartości zamówienia.

Szukasz najlepszych biletów?

Czy wiesz, że na to wydarzenie posiadamy również bilety Platinum? Bilety Platinum są idealnym rozwiązaniem jeśli szukasz czegoś specjalnego gdyż często są to najlepsze miejsce w obiekcie!

Cena 850,00 PLN Zobacz bilety

Dodatkowe informacje

LIMIT — 8 BILETÓW

UWAGA:
Na to wydarzenie obowiązuje limit 8 biletów na klienta co oznacza, że jedna osoba może kupić wyłącznie nie więcej niż 8 biletów (w jednym zamówieniu lub w większej ilości zamówień). W przypadku zakupu przez jedną osobę ilości przekraczającej ustanowiony limit, Organizator zastrzega sobie prawo do anulowania wszystkich zakupionych biletów na podstawie Regulaminu Uczestnictwa w Imprezie gdy zostanie przekroczony:
a) limit na jedno gospodarstwo domowe,
b) limit na jedną kartę kredytową,
c) limit dla jednego Użytkownika.


Bilety na platformę dla osób niepełnosprawnych, poruszających się na wózkach inwalidzkich nie będą dostępne w regularnej sprzedaży. Aby nabyć bilet w tej strefie, prosimy o wysłanie maila na adres: info@ticketmaster.pl