Kontrola bezpieczeństwa

Nie masz dostępu do tej strony, jeśli używasz zautomatyzowanych programów.

Przepraszamy, coś poszło nie tak. Spróbuj odświeżyć stronę.

Twoje bilety w dalszym ciągu mogą być dostępne. Odśwież poniżej i spróbuj ponownie.

DEPECHE MODE - Platinum

21 lip
2017
pią
17:00

Al. Ks. J. Poniatowskiego 1 03-901 Warszawa

W sprzedaży:
Od piątek, 21.10.16 10:00

Wszystkie godziny obowiązują dla strefy czasowej CEST

Informacje o wydarzeniu

Informacje o wydarzeniu
DEPECHE MODE
ogłaszają Global Spirit Tour
support: Maya Jane Coles

Trasa rozpocznie się 5 maja 2017 w Sztokholmie w Szwecji
Nowy album studyjny Depeche Mode Spirit na początku 2017 roku

MILAN, ITALY (październik 11, 2016) - Depeche Mode, jeden z najbardziej wpływowych zespołów muzyki nowoczesnej, ogłosił dzisiaj podczas specjalnego wydarzenia w Mediolanie trasę koncertową promującą nową studyjną płytą Spirit, która ukaże się na początku 2017. Global Spirit Tour zapewni starym jak i nowym fanom emocjonalne i intensywne przeżycie podczas koncertów.

Podczas pierwszej części Global Spirit Tour Dave Gahan, Martin Gore i Andy Fletcher wystąpią dla ponad 1.5 miliona fanów w 32 miastach w 21 krajach Europy. Trasa rozpocznie się w Stockholm’s Friends Arena i zawita do ulubionych miejsc fanów, włączając paryski Stade de France, San Siro w Mediolanie i Olympia Stadion w Berlinie. Zespół zagra także w nowych miejscach takich jak London Stadium, Otkritie Arena w Moskwie oraz Veltins-Arena w Gelsenkirchen, Niemcy. Trasa Europejska zakończy się 23 lipca z show w Cluj-Napoca, Rumunia.

DEPECHE MODE
21 lipca 2017, PGE Narodowy, Warszawa

Bilety w cenach od 179 PLN będą dostępne TYLKO na www.livenation.pl i www.ticketmaster.pl

GA Early Entry zawiera:

- Bilet na płytę/GA ( miejsce stojące )
- Możliwość wcześniejszego wejścia dedykowaną bramą
- Pamiątkowy laminat i smycz z trasy koncertowej Depeche Mode

Bilety zostaną wysłane przez lokalnego sprzedawcę. Upominki będą do odbioru w dniu koncertu, w specjalnie wyznaczonym miejscu. Zaznaczamy, iż laminat nie upoważnia do wejścia za kulisy imprezy.
Szczegółowe informacje zostaną wysłane e-mailem na ok tydzień przed koncertem.

PRZEDSPRZEDAŻ
biletów startuje 19 października o 10.00 i potrwa do 20 października do 20.00.

SPRZEDAŻ OGÓLNA
rusza 21 października o 10.00.

Pakiety hospitality – zobacz ofertę tutaj

Po europejskiej części trasy, która przypadnie na wakacje 2017, Global Spirit Tour będzie kontynuowana w Ameryce Północnej i Południowej. Global Spirit Tour będzie 18-stą trasą koncertową zespołu i pierwszą od trzech lat. Podczas ostatniej trasy koncertowej Delta Machine Tour
Depeche Mode zagrali dla ponad 2.5 miliona fanów podczas wyprzedanych koncertów w Europie oraz Ameryce Północnej. Była to jedna z największych i najlepiej sprzedających się tras koncertowych w 2013 r. Podczas Global Spirit Tour zespół będzie kontynuował akcję charytatywną we współpracy ze szwajcarską firmą produkującą zegarki Hublot, zbierając fundusze i zwiększając świadomość istoty misji zapewnienia bezpiecznej wody pitnej dla wszystkich na świecie.

Spirit będzie 14 studyjnym albumem muzycznych pionierów. Ich wcześniejsza płyta z 2013 r Delta Machine uplasowała się w pierwszej piątce w 26 krajach oraz zajęła pierwsze miejsce na listach w 12 krajach. Producentem płyty jest James Ford, który jest członkiem-założycielem Simian Mobile Disco i który zajmował się produkcją płyt zespołów takich jak Florence and the Machin oraz Arctic Monkeys.

Spirit będzie wydana na początku 2017 r. przez Columbia Records na całym świecie.

W Mediolanie Dave Gahan powiedział: “Jesteśmy niezwykle dumni z dźwięku i energii albumu Spirit i bardzo podekscytowani tym, że wracamy na trasę, aby podzielić się nim z fanami na całym świecie."

Mając na koncie ponad 100 milionów sprzedanych płyt i koncerty zagrane dla ponad 30 milionów fanów na całym świecie, Depeche Mode nie chce osiąść na laurach, są inspiracją dla ogromnej ilości artystów a krytycy nazywają ich “wciąż płonącym ogniem” oraz “zespołem zyskującym ciągle na znaczeniu”. Spirit i Global Spirit Tour mają za cel kontynuowanie historii muzycznych innowacji, zdobycie dobrych opinii fanów i krytyków oraz osiągnięcie sukcesu komercyjnego.

Szczegóły dotyczące Organizatora
Live Nation Sp. z o.o., Pilicka 4, 02-629, Warszawa, Polska

Limit biletów 4
  • Trybuny Premium

    850,00 PLN

  • Płyta Early Entrance [GAEE]

    699,00 PLN

  • Płyta [GA]

    499,00 PLN

Ceny zawierają opłatę za bilet oraz wszelkie należne podatki. Koszty dostawy oraz koszty realizacji płatności, w zależności od wybranych opcji, mogą zostać doliczone w dalszym procesie zakupu.
Przy płatności zarówno kartami MasterCard i VISA jak i przy przelewach internetowych będzie doliczana opłata w wysokości 3% wartości zamówienia.

Dodatkowe informacje

BILETY PLATINUM

Bilety Platinum to oferta najlepszych miejsc na koncert oraz inne wydarzenia!
Ceny zakupu biletów Platinum ustalane są dynamicznie, wzrastają / obniżają się wraz z zainteresowaniem ofertą.

Bilet Platinum nie zawiera żadnych dodatkowych usług ani produktów.

UWAGA:
Na to wydarzenie obowiązuje limit 4 biletów na klienta co oznacza, że jedna osoba może kupić wyłącznie nie więcej niż 4 biletów (w jednym zamówieniu lub w większej ilości zamówień).W przypadku zakupu przez jedną osobę ilości przekraczającej ustanowiony limit, Organizator zastrzega sobie prawo do anulowania wszystkich zakupionych biletów na podstawie Regulaminu Uczestnictwa w Imprezie, gdy zostanie przekroczony:
a) limit na jedno gospodarstwo domowe,
b) limit na jedną kartę kredytową,
c) limit dla jednego Użytkownika.

PŁYTA EARLY ENTRANCE:
To oferta dla prawdziwych fanów! Bilet GA EE daje Ci możliwość wcześniejszego wejścia na teren imprezy do strefy GA poprzez specjalnie wydzieloną bramę.Do posiadaczy biletów GA EE, szczegóły wyślemy mailem na ok 1 tydzień przed imprezą . Dostępne wyłącznie w sprzedaży internetowej.