Kontrola bezpieczeństwa

Nie masz dostępu do tej strony, jeśli używasz zautomatyzowanych programów.

Przepraszamy, coś poszło nie tak. Spróbuj odświeżyć stronę.

Twoje bilety w dalszym ciągu mogą być dostępne. Odśwież poniżej i spróbuj ponownie.

Golden Life

09 mar
2017
czw
19:30

ul. Złota 9 00-019 Warszawa

W sprzedaży:
Od piątek, 03.02.17 14:30

Wszystkie godziny obowiązują dla strefy czasowej CET

Informacje o wydarzeniu

Informacje o wydarzeniu

Gdański zespół muzyczny, który w 2017 roku obchodzi jubileusz 30 lecia!

Twórcy wielu hitów: Dobra Dobra Dobra, Helikopter, Wszystko to co mam, 24.11.94, Hello, hello i inne, na stałe wpisały się do kanonu muzyki rozrywkowej. Utwór „Oprócz błękitnego nieba” w ich wykonaniu, stał się mega hitem.

25 stycznia br. premiera nowej płyty zespołu „SIEDEM”

Album zawiera 10 nowych kompozycji w klimatach od popu do mocnego rockowego uderzenia.

Sami muzycy mówią o albumie: „7 - to album szczególny pod wieloma względami. Starożytni przypisywali tej magicznej cyfrze porządek świata, dojrzałość i pewnego rodzaju, kompletność, harmonię. Taki mamy wrażenie jest nasz album. Pełen przemyśleń, w sposób dojrzały i wynikający z akceptacji życia takim jakie ono jest.”

Na „Siódemce” można znaleźć mocne rockowe utwory traktujące o trudnościach, walce szarej jednostki jak i piosenki spokojniejsze, które mówią o tym, że wszystko w życiu ma swoje miejsce a my jesteśmy tylko małymi elementami tego harmonijnego układu, szukamy spokoju w akceptacji rzeczywistości. Nie zabrakło również tanecznej nuty, oraz popowych smaczków bez których zespół Golden Life nie byłby sobą.

Album promuje kompozycja „A wiesz” z charakterystycznym riffem i znakomitym tekstem, świetnie zaśpiewanym przez Adama Wolskiego. Drugim singlem jest utwór "Kochaj siebie”.

Trochę historii zespołu:

Zespół porusza się w różnych stylach, od rocka, popu, rapu do country. Dwa utwory grupy: „Wszystko to co mam” i „24.11.94” (singel poświęcony ofiarom pożaru w hali Stoczni Gdańskiej) dotarły do pierwszego miejsca Listy Przebojów Programu Trzeciego. Zespół jest zaliczany do kręgu Gdańskiej Sceny Alternatywnej. Kilka piosenek z wydanej w 1990 r. płyty „Midnight Flowers”, wykorzystano na ścieżce dźwiękowej filmu "Szczęśliwego Nowego Jorku" (reż. Janusz Zaorski). Piosenka „Niebo” z płyty Natura znalazła się w filmie „Młode wilki” (reż. Jarosław Żamojda, Marcin Łomnicki i Anna Komornicka-Zamachowska). W filmie „Segment? 76 (reż. Oskar Kaszyński) znalazł się utwór „Do zakochania jeden krok” wykonany przez Golden Life. Zespół otrzymał nagrody Emki „ 91 – I miejsca (nagrody przyznawane przez pismo Magazyn Muzyczny w oparciu o ankiety wypełnione przez dziennikarzy i krytyków muzycznych) w następujących działach: najlepszy zespół 91 – Golden Life i najlepsza okładka – płyty „Midnight Flowers”.

Muzycy zespołu zagrali na organizowanym przez MTV - Pop Song Festival w austriackim Bregenz (uzyskują główną nagrodę za utwór „Baby, baby”). MTV parokrotnie wyemitowało teledyski Golden Life na antenie. Golden Life wystąpił na największych festiwalach w Polsce m.in. Rock Festiwal w Jarocinie, Festiwal w Sopocie, i in. Na swoim koncie zespół ma 11 płyt. 25 stycznia br. ukaże się kolejna płyta „SIEDEM”.

Szczegóły dotyczące Organizatora
Fundacja Na Rzecz Studentów i Absolwentów UW, ul. Żwirki i Wigury 99a, 02-089, Warszawa, Polska

Limit biletów 8
  • Bilet wstępu

    35,00 PLN

Ceny zawierają opłatę za bilet oraz wszelkie należne podatki. Koszty dostawy oraz koszty realizacji płatności, w zależności od wybranych opcji, mogą zostać doliczone w dalszym procesie zakupu.
Przy płatności zarówno kartami MasterCard i VISA jak i przy przelewach internetowych będzie doliczana opłata w wysokości 3% wartości zamówienia.

Szukaj biletów

Szukaj biletów - Pozwól nam wskazać najlepsze dostępne miejsca lub samodzielnie wybierz cenę i lokalizację.

Bilety nie zostały jeszcze zarezerwowane

Twoja karta kredytowa nie zostanie obciążona w tym momencie

Twoje zamówienie

Szczegóły zamówienia

Nie wybrano jeszcze biletów
Bilety
Zmień wybór po lewej stronie
Bilety nie zostały jeszcze zarezerwowane
Limit biletów 8