Kontrola bezpieczeństwa

Nie masz dostępu do tej strony, jeśli używasz zautomatyzowanych programów.

Przepraszamy, coś poszło nie tak. Spróbuj odświeżyć stronę.

Twoje bilety w dalszym ciągu mogą być dostępne. Odśwież poniżej i spróbuj ponownie.

HALEY REINHART

24 maj
2017
śro
18:00

ul. Stefana Batorego 10 02-591 Warszawa

W sprzedaży:
Od piątek, 27.05.16 10:00

Wszystkie godziny obowiązują dla strefy czasowej CEST

Informacje o wydarzeniu

Informacje o wydarzeniu

Live Nation oraz Klub Stodoła prezentują:

HALEY REINHART
24 maja 2017, Warszawa, Klub Stodoła / Open Stage

Timing:
18.00 - otwarcie bram
19.00 - Haley Reinhart
*Wszelkie harmonogramy mają charakter orientacyjny i podlegają zmianom.

“Most viewed singer from YouTube sensation
Scott Bradlee’s Postmodern Jukebox”


Koncert Haley Reinhart przeniesiony na Wiosnę, bilety zachowują ważność.

Live Nation i Klub Stodoła informują, że w związku z planami zawodowymi artystki jesienna trasa koncertowa, w tym koncert Haley Reinhart zaplanowany na 25 września został przeniesiony na 24 maja 2017 roku. Miejsce koncertu (Klub Stodoła) pozostaje bez zmian.
Bilety zachowują ważność a osoby, które w związku ze zmianą daty chciałyby zwrócić bilety proszone są o kontakt z miejscem ich zakupu. Zwroty biletów przyjmowane są do 30 listopada 2016.
W związku z przesunięciem trasy koncertowej Haley napisała do fanów parę słów -

Hej kochani, mam bardzo ważne informacje dotyczące mojej trasy koncertowej po Europie. Niestety, ale muszę ją przełożyć na wiosnę. Większość koncertów odbędzie się w tym samym miejscu, niektóre będą musiały zostać przeniesione. Bardzo was wszystkich przepraszam, pieniądze za bilety będą Wam zwrócone, ale mam nadzieje, że zobaczymy się w niedługiej przyszłości. Oprócz tego mam też bardzo dobre wiadomości, a mianowicie wracam do studia i nagrywam dla Was nowe piosenki, więc jak zobaczymy się na wiosnę to będę mogła je Wam zaśpiewać! Dziękuje za bycie najlepszymi fanami na całym świecie i wyrozumiałość w związku z całym tym szaleństwem! Do zobaczenia, przesyłam moc uścisków i całusów, mwuah!


Haley Reinhart to 26-letnia piosenkarka, kompozytorka oraz autorka słów do utworów, która w 2012 roku zadebiutowała albumem Listen Up! Płyta cieszyła się znacznym uznaniem wśród krytyków, plasując się na #17 miejscu na liście Billboard 200.

Tutaj możecie posłuchać najnowszego utworu artystki, Better:


Dorastała w stanie Illinois, w świecie muzyki. W wieku 7 lat zaczęła śpiewać oraz występować na scenie razem ze swoimi rodzicami i ich zespołem Midnight. Dzięki zróżnicowanemu gustowi muzycznemu swoich rodziców, Reinhart inspiruje się różnorodnymi gatunkami, od rock ‘n’ rolla, po funk, pop, jazz oraz blues. Scenę muzyczną podbiła wraz ze szkolnym zespołem jazzowym the Wheeling High School, który wyruszył w trasę koncertową po Europie w 2009 roku, występując m.in. na the Montreux Jazz Festival oraz Umbria Jazz Festival.
Kontynuowała naukę jazzu na uczelni wyższej, formując kilka zespołów oraz nawiązując współpracę z innymi muzykami. W 2011 roku wzięła udział w 10 sezonie programu rozrywkowego American Idol, zajmując w nim ostatecznie trzecie miejsce. Jej cover utworu Elvisa Presleya “Can’t Help Falling in Love”, który pojawił się w reklamie telewizyjnej, zdobył 13 milionów wyświetleń na YouTube. Wiele spośród jej utworów było także wykorzystanych w różnorodnych projektach telewizyjnych i filmowych, w tym także w serialu dokumentalnym Jamesa Camerona produkcji HBO Ryzyko dla świata oraz w filmie “Step Up Revolution”.
Haley występowała na żywo z największymi gwiazdami, takimi jak Tony Bennett w Nokia Theatre w Los Angeles, Slash na MGM Grand w Las Vegas, David Foster na charytatywnym wydarzeniu Celebrity Fight Night, czy Irvin Mayfield and the New Orleans Jazz Orchestra w Carnegie Hall w Nowym Jorku. Koncertowała również z okrzykniętym muzyczną sensacją zespołem Scott Bradlee’s Postmodern Jukebox - m.in. w warszawskiej Stodole w ubiegłym roku.Szczegóły dotyczące Organizatora
Live Nation Sp. z o.o., Pilicka 4, 02-629, Warszawa, Polska

Limit biletów 8
  • Miejsce stojące

    49,00 PLN

Ceny zawierają opłatę za bilet oraz wszelkie należne podatki. Koszty dostawy oraz koszty realizacji płatności, w zależności od wybranych opcji, mogą zostać doliczone w dalszym procesie zakupu.
Przy płatności zarówno kartami MasterCard i VISA jak i przy przelewach internetowych będzie doliczana opłata w wysokości 3% wartości zamówienia.

Szukaj biletów

Szukaj biletów - Pozwól nam wskazać najlepsze dostępne miejsca lub samodzielnie wybierz cenę i lokalizację.

Bilety nie zostały jeszcze zarezerwowane

Twoja karta kredytowa nie zostanie obciążona w tym momencie

Dodatkowe informacje

LIMIT — 8 BILETÓW

UWAGA:
Na to wydarzenie obowiązuje limit 8 biletów na klienta co oznacza, że jedna osoba może kupić wyłącznie nie więcej niż 8 biletów (w jednym zamówieniu lub w większej ilości zamówień). W przypadku zakupu przez jedną osobę ilości przekraczającej ustanowiony limit, Organizator zastrzega sobie prawo do anulowania wszystkich zakupionych biletów na podstawie Regulaminu Uczestnictwa w Imprezie gdy zostanie przekroczony:
a) limit na jedno gospodarstwo domowe,
b) limit na jedną kartę kredytową,
c) limit dla jednego Użytkownika.