Kontrola bezpieczeństwa

Nie masz dostępu do tej strony, jeśli używasz zautomatyzowanych programów.

Przepraszamy, coś poszło nie tak. Spróbuj odświeżyć stronę.

Twoje bilety w dalszym ciągu mogą być dostępne. Odśwież poniżej i spróbuj ponownie.

Mans Zelmerlow

30 kwi
2017
nie
18:00

ul. Stefana Batorego 10 02-591 Warszawa

W sprzedaży:
Od poniedziałek, 30.01.17 11:05

Wszystkie godziny obowiązują dla strefy czasowej CEST

Informacje o wydarzeniu

Informacje o wydarzeniu

Uwaga! W związku z ogromną popularnością, jaką cieszy się warszawski koncert Mansa Zelmerlowa z radością informujemy, że występ szwedzkiego piosenkarza został przeniesiony z Open Stage na dużą scenę klubu Stodoła. Dziękujemy wszystkim fanom artysty za tak duże zainteresowanie tym wydarzeniem!
Dodatkowa pula biletów już w sprzedaży!!!

Live Nation i Klub Stodoła z dumą prezentują:

Mans Zelmerlow
30.04.2017, Klub Stodoła

18:00 Otwarcie Bram
19:30 Mans Zelmerlöw
*Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie

Mans Zelmerlow międzynarodową sławę zdobył w 2015 roku, wygrywając konkurs Eurowizji rewelacyjną piosenką ”Heroes”, która w ślad za sukcesem festiwalowym, szturmem podpiła stacje radiowe nie tylko w Polsce, ale na całym świecie. Po sukcesie „Heroes” dostęp do mediów oraz fanów stał dla Mansa otworem.

Mans Zelmerlow to nie tylko szwedzki piosenkarz, ale również tancerz oraz prezenter telewizyjny. Po ogromnym sukcesie w szwedzkim Idolu oraz później w Let’s Dance, Mans piął się po szczeblach kariery, występując w największych salach koncertowych w Szwecji. Po prawie dziesięcioletniej trasie koncertowej po Skandynawii, Mans z niecierpliwością czeka na Europejską trasę koncertową w 2017 roku

Nowy album ”Chameleon” Mans Zelmerlow stworzył we współpracy z międzynarodowej sławy tekściarzami ze studia Petera Gabriela, Real World. Promujący nową płytę singiel „Fire in the Rain” stał się kolejnym ogromnym sukcesem szwedzkiego piosenkarza i w Polsce pokrył się złotem.

Mans Zelmerlow
30.04.2017 Klub Stodoła
Warszawa

Szczegóły dotyczące Organizatora
Live Nation Sp. z o.o., Pilicka 4, 02-629, Warszawa, Polska

Limit biletów 8
  • Miejsce stojące

    79,00 PLN

  • Balkon

    129,00 PLN

Ceny zawierają opłatę za bilet oraz wszelkie należne podatki. Koszty dostawy oraz koszty realizacji płatności, w zależności od wybranych opcji, mogą zostać doliczone w dalszym procesie zakupu.
Przy płatności zarówno kartami MasterCard i VISA jak i przy przelewach internetowych będzie doliczana opłata w wysokości 3% wartości zamówienia.

Dodatkowe informacje

LIMIT — 8 BILETÓW

UWAGA:
Na to wydarzenie obowiązuje limit 8 biletów na klienta co oznacza, że jedna osoba może kupić wyłącznie nie więcej niż 8 biletów (w jednym zamówieniu lub w większej ilości zamówień). W przypadku zakupu przez jedną osobę ilości przekraczającej ustanowiony limit, Organizator zastrzega sobie prawo do anulowania wszystkich zakupionych biletów na podstawie Regulaminu Uczestnictwa w Imprezie gdy zostanie przekroczony:
a) limit na jedno gospodarstwo domowe,
b) limit na jedną kartę kredytową,
c) limit dla jednego Użytkownika.