Kontrola bezpieczeństwa

Nie masz dostępu do tej strony, jeśli używasz zautomatyzowanych programów.

Przepraszamy, coś poszło nie tak. Spróbuj odświeżyć stronę.

Twoje bilety w dalszym ciągu mogą być dostępne. Odśwież poniżej i spróbuj ponownie.

NICK CAVE & THE BAD SEEDS

24 paź
2017
wto
18:00

Łazienkowska 6a 00-449 Warszawa

W sprzedaży:
Od piątek, 17.02.17 10:00

Wszystkie godziny obowiązują dla strefy czasowej CEST

Informacje o wydarzeniu

Informacje o wydarzeniu

NICK CAVE & THE BAD SEEDS
EUROPEJSKA TRASA 2017
BILETY W SPRZEDAŻY OD PIĄTKU 17 LUTEGO OD 10.00

UWAGA:
BILETY NA TEN KONCERT SĄ SPERSONALIZOWANE - oznacza to, że podczas składania zamówienia należy obowiązkowo podać imię i nazwisko każdego uczestnika. Imię i nazwisko każdego z uczestników koncertu zostanie wydrukowane na bilecie. Bilety będą sprawdzane przy wejściu na koncert, aby porównać, czy dane zamieszczone na bilecie odpowiadają danym zawartym w dokumencie tożsamości uczestnika. Zmiana danych uczestnika koncertu będzie niemożliwa.

Album Skeleton Tree już dostępny w sprzedaży
“We've been in a strange place, I'm coming out and blinking into the light… It's good to be playing again.” Nick Cave
“Występ Nick Cave and the Bad Seeds to wydarzenie, nie tylko zwykły koncert” Daily Review
“Cudem by było, gdyby występ jakiegokolwiek innego zespołu osiągnął taki poziom” AMNplify
“Jeden z zespołów dających najlepsze koncerty” The AU Review
“Majestatyczni to mało powiedziane” Moshcam

Nick Cave & The Bad Seeds ogłaszają trwającą 8 tygodni trasę, która rozpocznie się 24 września w Bournemouth’s International Centre. Zespół zawita do Europy po koncertach w Australii (styczeń 2017) i w USA (maj i czerwiec 2017). Podczas trasy europejska publiczność będzie mogła usłyszeć największe przeboje Nick Cave & The Bad Seeds oraz – po raz pierwszy na żywo – piosenki z nowego albumu Skeleton Tree. Ostatnia trasa Nick Cave & The Bad Seeds w Europie odbyła się w 2014 roku.

Skład ośmioosobowej grupy Nick Cave & The Bad Seeds na ogłoszonej trasie to: Nick Cave, Warren Ellis, Martyn Casey, Thomas Wydler, Jim Sclavunos, Conway Savage, George Vjestica i Larry Mullins.

Bilety wejdą do sprzedaży 17 lutego o 10.00 na www.nickcave.com | www.livenation.pl I www.ticketmaster.pl
Bilety na koncert w Warszawie w cenach od 179 zł.

Skeleton Tree, 16 studyjny album Nick’a Cave & The Bad Seeds, już jest dostępny. Jego premiera miała miejsce we wrześniu 2016 roku, dzień po premierze One More Time With Feeling – filmu w reżyserii Andrew Dominika (Chopper, Zabójstwo Jesse’ego Jamesa przez tchórzliwego Roberta Forda) opowiadającego o powstawaniu albumu. Skeleton Tree uplasował się na 1 miejsce w 8 krajach. Album zapewnił zespołowi najwyższą dotychczas pozycję w Wielkiej Brytanii (2 miejsce na liście OCC) i w Stanach (27 pozycja na liście Billboard) i niedawno pokrył się srebrem w Wielkiej Brytanii. Nominowani do BRIT Award (2017) w kategorii Best International Group, Nick Cave & The Bad Seeds pozostają jednym z najbardziej uznanych zespołów. Na swoim koncie mają 5 milionów sprzedanych albumów na świecie. Ich wpływy są bardzo widoczne i są jednym z najpotężniejszych i najbardziej ekscytujących zespołów na świecie.

One More Time With Feeling dostępny w przedsprzedaży w wersjach na DVD, 2D Blu-ray oraz w limitowanym wydaniu 3D Blu-ray na www.nickcave.com

Nick Cave & The Bad Seeds używają Twickets jako oficjalnego kanału sprzedażowego na wszystkie koncerty w Wielkiej Brytanii. Twickets to platforma sprzedażowa, która oferuje bilety w oparciu o politykę zachowania ceny nominalnej, zabezpiecza użytkowników przed oszustwem, zakupem oraz odsprzedażą biletów powyżej cen nominalnych.

www.nickcave.com

Szczegóły dotyczące Organizatora
Live Nation Sp. z o.o., Pilicka 4, 02-629, Warszawa, Polska

Limit biletów 4
 • Trybuny 1

  229,00 PLN

 • Trybuny 2

  179,00 PLN

 • Płyta

  179,00 PLN

 • Golden Circle

  229,00 PLN

 • Golden Circle Early Entrance

  329,00 PLN

Ceny zawierają opłatę za bilet oraz wszelkie należne podatki. Koszty dostawy oraz koszty realizacji płatności, w zależności od wybranych opcji, mogą zostać doliczone w dalszym procesie zakupu.
Przy płatności zarówno kartami MasterCard i VISA jak i przy przelewach internetowych będzie doliczana opłata w wysokości 3% wartości zamówienia.

Dodatkowe informacje

LIMIT - 4 BILETY

UWAGA:
Bilety na ten koncert są spersonalizowane. Oznacza to, że podczas składania zamówienia należy obowiązkowo podać imię i nazwisko każdego uczestnika. Imię i nazwisko każdego z uczestników koncertu zostanie wydrukowane na bilecie. Bilety będą sprawdzane przy wejściu na koncert, aby porównać, czy dane zamieszczone na bilecie odpowiadają danym zawartym w dokumencie tożsamości uczestnika.

Zmiana danych uczestnika koncertu będzie niemożliwa.
Do każdego biletu zostanie doliczona opłata administracyjna w kwocie 6.00 PLN/bilet.

Na to wydarzenie obowiązuje limit 4 biletów na klienta co oznacza, że jedna osoba może kupić wyłącznie nie więcej niż 4 bilety (w jednym zamówieniu lub w większej ilości zamówień). W przypadku zakupu przez jedną osobę ilości przekraczającej ustanowiony limit, Organizator zastrzega sobie prawo do anulowania wszystkich zakupionych biletów na podstawie Regulaminu Uczestnictwa w Imprezie gdy zostanie przekroczony:
a) limit na jedno gospodarstwo domowe,
b) limit na jedną kartę kredytową,
c) limit dla jednego Użytkownika.


Bilety na platformę dla osób niepełnosprawnych, poruszających się na wózkach inwalidzkich nie będą dostępne w regularnej sprzedaży. Aby nabyć bilet w tej strefie, prosimy o wysłanie maila na adres: info@ticketmaster.pl

GOLDEN CIRCLE EARLY ENTRANCE:
To oferta dla prawdziwych fanów! Bilet GC EE daje Ci możliwość wcześniejszego wejścia na teren imprezy do strefy GC poprzez specjalnie wydzieloną bramę.Do posiadaczy biletów GC EE, szczegóły wyślemy mailem na ok 1 tydzień przed imprezą . Dostępne wyłącznie w sprzedaży internetowej.