Kontrola bezpieczeństwa

Nie masz dostępu do tej strony, jeśli używasz zautomatyzowanych programów.

Przepraszamy, coś poszło nie tak. Spróbuj odświeżyć stronę.

Twoje bilety w dalszym ciągu mogą być dostępne. Odśwież poniżej i spróbuj ponownie.

Robbie Williams - Platinum - CANCELLED

13 sie
2017
nie
17:00
Wydarzenie zostało odwołane

Al. Ks. J. Poniatowskiego 1 03-901 Warszawa

W sprzedaży:
Od piątek, 11.11.16 11:00

Wszystkie godziny obowiązują dla strefy czasowej CEST

Informacje o wydarzeniu

Informacje o wydarzeniu

Z wielkim żalem i smutkiem firma Live Nation informuje, że z powodu niezależnych od artysty problemów logistycznych i technicznych, koncert przewidziany na 13 sierpnia 2017 na warszawskim PGE Narodowym został odwołany.
Każda osoba, która zakupiła bilet będzie mogła:
1. ubiegać się o całkowity i natychmiastowy zwrot pieniędzy
2. wymienić zakupiony bilet na koncert w Pradze 19 sierpnia 2017 roku lub koncert w Budapeszcie 23 sierpnia 2017 roku oraz otrzymać zwrot 30% kwoty od zakupionego pierwotnie biletu.
Fani, którzy zakupili bilety za pośrednictwem strony internetowej proszeni są o kontakt z bileterią, za pośrednictwem której zakupili bilety oraz podanie: numer ID zamówienia, imię i nazwisko:
• fani, którzy kupili bilety przez stronę internetową livenation.pl / ticketmaster.pl proszeni są o kontakt z info@ticketmaster.pl

Zwrot biletów możliwy do 31 stycznia 2017 roku.

ROBBIE WILLIAMS OGŁASZA EUROPEJSKĄ STADIONOWĄ TRASĘ KONCERTOWĄ 2017
ZE SPECJALNYM UDZIAŁEM GOŚCIA - GRUPĄ ERASURE
13 SIERPNIA 2017, PGE NARODOWY, WARSZAWA

ROBBIE OTRZYMA DZIŚ PRESTIŻOWĄ NAGRODĘ BRIT ICON PODCZAS WYSTĘPU W LONDYŃSKIEJ LEGENDARNEJ HALI TROXY.

Na dzisiejszej konferencji prasowej w Londynie, Robbie Williams zapowiedział swoją długo oczekiwaną, stadionową trasę koncertową na 2017 rok. Ogłoszone zostało 29 koncertów w osiemnastu krajach, z otwierającym trasę występem w Manchester Etihad Stadium w dniu 2 czerwca 2017. Gościem specjalnym na trasie będzie grupa Erasure. Sprzedaż biletów rozpocznie się w najbliższy piątek 11 listopada.

Z okazji otrzymania prestiżowej nagrody BRITs Icon Award Robbie zaprezentuje niepowtarzalne show w hali Troxy w Londynie. Nagroda jest najwyższym wyróżnieniem przyznawanym przez BRIT Awards, wcześniej jej laureatami byli jedynie Elton John i David Bowie. Nagroda jest przyznawana tylko artystom, którzy mają trwały wkład w krzewienie kultury brytyjskiej, będąc jednocześnie uznaniem ich najwyższych osiągnieć w dziedzinie muzyki.Szczegóły dotyczące Organizatora
Live Nation Sp. z o.o., Pilicka 4, 02-629, Warszawa, Polska

Limit biletów 6
  • Trybuny Premium

    1767,00 PLN

Ceny zawierają opłatę za bilet oraz wszelkie należne podatki. Koszty dostawy oraz koszty realizacji płatności, w zależności od wybranych opcji, mogą zostać doliczone w dalszym procesie zakupu.
Przy płatności zarówno kartami MasterCard i VISA jak i przy przelewach internetowych będzie doliczana opłata w wysokości 3% wartości zamówienia.

To wydarzenie zostało odwołane!

Nie możesz kupić biletów na to wydarzenie. Wybierz inną datę lub rozpocznij nowe wyszukiwanie.

Skontaktuj się z nami jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy