Kontrola bezpieczeństwa

Nie masz dostępu do tej strony, jeśli używasz zautomatyzowanych programów.

Przepraszamy, coś poszło nie tak. Spróbuj odświeżyć stronę.

Twoje bilety w dalszym ciągu mogą być dostępne. Odśwież poniżej i spróbuj ponownie.

Sting - Platinum

27 mar
2017
pon
18:30
Sprzedaż została zakończona

Łazienkowska 6a 00-449 Warszawa

W sprzedaży:
Od poniedziałek, 21.11.16 10:00

Wszystkie godziny obowiązują dla strefy czasowej CEST

Informacje o wydarzeniu

Informacje o wydarzeniu
STING – 57TH & 9TH TOUR
OGŁOSZONA TRASA W TEATRACH, KLUBACH I ARENACH W ZWIĄZKU Z PREMIERĄ NOWEGO
ROCKOWO-POPOWEGO ALBUMU 57TH & 9TH POTWIERDZONE KONCERTY W AMERYCE PÓŁNOCNEJ I W EUROPIE


Goście specjalni: Joe Sumner i The Last Bandoleros
27 marca 2017 // Warszawa Torwar

W związku z niedawną premierą niezwykle oczekiwanego rockowo-popowego albumu 57th & 9th, Cherrytree Management i Live Nation potwierdzili dzisiaj, że Sting wyruszy w 2017 roku w wyjątkową trasę, podczas której zagra w klubach, teatrach i arenach w Ameryce Północnej i Europie. Więcej info na: www.sting.com i www.LiveNation.pl

Promotorem trasy 57th & 9th jest Live Nation Global Touring, a za produkcję odpowiada RZO Entertainment. Podczas 57th & 9th Stingowi towarzyszyć będzie trzyosobowy zespół: jego wieloletni gitarzysta Dominic Miller, Josh Freese (perkusja) oraz Rufus Miller (gitara). Gośćmi specjalnymi na trasie będą piosenkarz/autor piosenek Joe Sumner oraz pochodzący z San-Antonio zespół Tex-Mex The Last Bandoleros.

Bilety na koncert w Warszawie w cenach od 349 PLN wejdą do sprzedaży 21 listopada o 10.00 na www.LiveNation.pl i www.Ticketmaster.pl.

Członkowie fan klubu Sting.com będą mieli możliwość wcześniejszego zakupu biletów – już od wtorku, 15 listopada. Szczegóły na www.sting.com/tour

Dwunasty solowy album Stinga 57th & 9th, będący zarazem jego pierwszy rockowo-popowym projektem od ponad dziesięciu lat, ukazał się 11 listopada. Kolekcja 10 piosenek ukazuje szeroki wachlarz stylów muzycznych Stinga – od chropowatego, gitarowego pierwszego singa „I Can’t Stop Thinking About You” do dzikiego „Petrol Head” i wzniosłego „50,000”.

STING
Kompozytor, piosenkarz, aktor, autor i działacz społeczny – Sting urodził się w Newcastle (Anglia). Wraz z The Police wydał pięć albumów studyjnych, zdobył sześć nagród Grammy i dwie Brit oraz został wprowadzony do Rock and Roll Hall of Fame w 2003 roku. Jako artysta solowy wydał czternaście albumów solowych, otrzymał 10 Grammy Awards, 2 Brit, Złoty Glob, Emmy, trzy nominacje do Oskara, nominację do TONY, Billboard Magazine’s Century Award oraz MusiCares 2004 Person of the Year. W trakcie swojej kariery (łącznie solowej oraz jako członek The Police) sprzedał blisko 100 milionów albumów.

JOE SUMNER
Joe Sumner szlifuje swoją solową twórczość przez ostatnie pięć lat. W oparciu o głos i gitarę akustyczną pisze szczere, zabawne i oryginalne utwory, które nigdy nie są całkowicie ukończone. „Za każdym razem kiedy gram piosenkę, zostawiam chociaż kilka jej części otwartych do improwizacji” mówi o swoim lużnym stylu koncertowania. „Po pięćdziesiątym zagraniu piosenki myślę, że powinna brzmieć lepiej, a nie ciągle tak samo”.
Debiutancki solowy singiel artysty „Jellybean” ukaże się w styczniu 2017 roku.

THE LAST BANDOLEROS
Czterosobowa mieszanka Tex-Mex, country i rock n’ roll. Doceniając ich wysoki poziom muzyczny, Sting zaprosił ich do wykonania wokali wspierających w singlu „I Can't Stop Thinking About You", który wskoczył na szczyty radiowych list przebojów na całym świecie.

Szczegóły dotyczące Organizatora
Live Nation Sp. z o.o., Pilicka 4, 02-629, Warszawa, Polska

Limit biletów 8
  • Trybuny

    1375,00 PLN

Ceny zawierają opłatę za bilet oraz wszelkie należne podatki. Koszty dostawy oraz koszty realizacji płatności, w zależności od wybranych opcji, mogą zostać doliczone w dalszym procesie zakupu.
Przy płatności zarówno kartami MasterCard i VISA jak i przy przelewach internetowych będzie doliczana opłata w wysokości 3% wartości zamówienia.

Twoje zamówienie

Szczegóły zamówienia

Nie wybrano jeszcze biletów
Bilety
Zmień wybór po lewej stronie
Bilety nie zostały jeszcze zarezerwowane
Limit biletów 8

Dodatkowe informacje

BILETY PLATINUM

Bilety Platinum to oferta najlepszych miejsc na koncert oraz inne wydarzenia!
Ceny zakupu biletów Platinum ustalane są dynamicznie, wzrastają / obniżają się wraz z zainteresowaniem ofertą.

Bilet Platinum nie zawiera żadnych dodatkowych usług ani produktów.

UWAGA:
Na to wydarzenie obowiązuje limit 8 biletów na klienta co oznacza, że jedna osoba może kupić łącznie nie więcej niż 8 biletów (w jednym zamówieniu lub w większej ilości zamówień). W przypadku zakupu przez jedną osobę ilości przekraczającej ustanowiony limit, Organizator zastrzega sobie prawo do anulowania wszystkich zakupionych biletów na podstawie Regulaminu Uczestnictwa w Imprezie, gdy zostanie przekroczony:
a) limit na jedno gospodarstwo domowe,
b) limit na jedną kartę kredytową,
c) limit dla jednego Użytkownika.