Kontrola bezpieczeństwa

Nie masz dostępu do tej strony, jeśli używasz zautomatyzowanych programów.

Przepraszamy, coś poszło nie tak. Spróbuj odświeżyć stronę.

Twoje bilety w dalszym ciągu mogą być dostępne. Odśwież poniżej i spróbuj ponownie.

XII SuperFinał Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego

25 cze
2017
nie
17:30

Aleja marsz. Józefa Piłsudskiego 138 92-230 Łódź

W sprzedaży:
Od piątek, 05.05.17 11:00

Wszystkie godziny obowiązują dla strefy czasowej CEST

Informacje o wydarzeniu

Informacje o wydarzeniu


XII SuperFinał Topligi

zostanie rozegrany na Stadionie Miejskim w Łodzi, który mieści się przy al. Piłsudskiego 138. W trzecim pod względem liczby mieszkańców mieście w Polsce impreza tego typu odbędzie się po raz pierwszy.

Pięć ostatnich SuperFinałów było spektakularnymi sukcesami działającej od 2006 roku Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego. Mecze na trybunach Stadionu Narodowego w Warszawie, Stadionu Miejskiego w Gdyni, Stadionu Wrocław oraz Stadionu Miejskiego w Białymstoku zgromadziły łącznie ponad 66 000 widzów. Przed telewizorami zasiadło łącznie paręset tysięcy widzów.

Łódzki SuperFinał poprzedzi otwarty piknik na promenadach Stadionu Miejskiego, który wypełniony będzie atrakcjami sportowymi i kulturalnymi dla osób w każdym wieku. Piknik wystartuje o godz. 14:00. Początek meczu zaplanowany jest na godz. 17:30. Pierwszy wykop poprzedzą efektowne występy artystyczne. Nie zabraknie efektów pirotechnicznych i niesamowitej oprawy audiowizualnej widowiska.

Szczegóły dotyczące Organizatora
Polska Liga Futbolu Amerykańskiego, ul. Smulikowskiego 1/3, 00-389, Warszawa, mazowieckie, Polska

Limit biletów 8
 • Trybuny

  15,00 PLN

 • Trybuny

  20,00 PLN

 • Trybuny

  25,00 PLN

 • Trybuny

  30,00 PLN

Ceny zawierają opłatę za bilet oraz wszelkie należne podatki. Koszty dostawy oraz koszty realizacji płatności, w zależności od wybranych opcji, mogą zostać doliczone w dalszym procesie zakupu.
Przy płatności zarówno kartami MasterCard i VISA jak i przy przelewach internetowych będzie doliczana opłata w wysokości 3% wartości zamówienia.