Pomiń
7. Festiwal Pannonica

Folk/Country

7. Festiwal Pannonica - Bilety

0 Nadchodzące wydarzenia

Przykro nam ale nie mogliśmy znaleźć żadnych wydarzeń

Więcej o 7. Festiwal Pannonica

Jeśli dobrze znane są Tobie Bałkany, a muzyka bałkańska powoduje niepohamowaną chęć poruszania wszystkim kończynami to mamy coś dla Ciebie! Pannonica Folk Festival zaprasza wszystkich miłośników kultury "panońskiej" do wsi Barcice!

Pannonica to jedno z największych festiwali typu etno-folk, gdzie można odpocząć w urokliwej wiosce nad Popradem i pobawić się w rytmach folkowej muzyki węgierskiej, bałkańskiej, cygańskiej i karpackiej. Wielu przyjezdnych może zatrzymać się na ten czas w tętniącej życiem festiwalowej wiosce, w której oprócz noclegu można skorzystać także z różnorodnych form animacji i kreacji, m.in. z warsztatów muzycznych i tanecznych, warsztatów rękodzielniczych, pokazów filmowych, a nawet spotkań z literatami. Podczas festiwalu promowana jest idea Slow Food polegająca na wspieraniu lokalnych producentów żywności i celebrowaniu posiłków oraz idea Slow Life, która zachęca do odnalezienia równowagi w tym zagonionym świecie.

W tegorocznej edycji na scenie wystąpią zarówno zagraniczne, jak i polskie gwiazdy muzyki folk, a będą to m.in.: Bum Bum Orkestar, Kočani Orkestar, Aälma Dili, Adam Strug, Bulgarian Voices Angelite oraz ikona bałkańskiej muzyki - Goran Bregović z zespołem Wedding & Funeral Band.

Pannonica Folk Festival odbędzie się w dniach 29-31 sierpnia 2019 roku. Nie możesz tego przegapić! Szczegółowej informacje uzyskasz na:

• Oficjalna strona: http://www.pannonica.pl/
• Facebook: https://www.facebook.com/pannonica.festival/