Pomiń
BOND in Concert

Inne - Sztuka i Teatr

BOND in Concert - Bilety

7 Nadchodzące wydarzenia

Polska

Wydarzeń:7
Wczytano 7 z 7 wydarzeń

Więcej o BOND in Concert

"My name is Bond, James Bond" - jest to jedna z najbardziej znanych na świecie kwestii prosto z hollywoodzkiego kina. James Bond, znany również jako agent 007, to postać fikcyjna stworzona na potrzeby wielu powieści i filmów. Bond to szpieg pracujący w brytyjskiej Secret Intelligence Service. Jest niesamowicie przystojny, nad wyraz inteligentny i wszechstronnie wykształcony. Ubrany zawsze w idealnie skrojony garnitur. Lubuje się w superszybkich i drogich samochodach, martini z wódką oraz w pięknych kobietach.

W każdym filmie ukazującym przygody tego legendarnego szpiega usłyszeć można osobliwą ścieżkę dźwiękową, nagraną przez różnych wykonawców. Do tych najbardziej znanych utworów należą m.in.: "Goldfinger" oraz "Diamonds are forever" Shirley Bassey, "GoldenEye" Tiny Turner, "Die Another Day" Madonny, "You Know My Name" Chrisa Cornella, "Skyfall" Adele czy "Writing’s on the Wall" Sama Smitha.

W tym roku, po raz pierwszy w Polsce, będziemy mogli usłyszeć koncertowe wydanie najpopularniejszych utworów towarzyszących przygodom Jamesa Bonda. Zapraszamy Was na wyjątkowy spektakl "Bond in Concert - The Best James Bond Songs", który wykonają dla Was znakomici artyści z Wielkiej Brytanii wraz z zespołem instrumentalnym Session One. Z pewnością nie zabraknie kultowej czołówki skomponowanej przez Johna Barry’ego i Monty’ego Normana do "Doktora No" - chyba nie ma osoby na świecie, która nie znałaby tej wstawki!