Pomiń
Charlotta Rock Festival

12 czerwca 2021 / 6 sierpnia 2021 / Dolina Charlotty

Charlotta Rock Festival

Bilety

2 Nadchodzące wydarzenia

Polska

Wydarzeń:2

Więcej

W Dolinie Charlotty ponownie rozbrzmiewać będą doskonałe dźwięki rocka, a to wszystko dzięki festiwalowi Charlotta Rock Festival!W czerwcu 2019 roku minęło 10 lat, odkąd Dolina Charlotty Resort & SPA przyjęła swoich pierwszych gości. Z tej okazji odbył się jubileuszowy koncert, na którym wystąpili: Daria Zawiałow, Paweł Domagała, Katarzyna Nosowska i Ørganek. Ta niezwykle udana impreza, podczas której amfiteatr wypełniony był po brzegi, uzmysłowiła twórcom, jak wielka jest moc muzyki, która potrafi połączyć wszystkie pokolenia. Chcąc kontynuować tego typu wydarzenia postanowiono dać życie zupełnie nowej formie imprezy pod nazwą Charlotta Rock Festival.

Kult - nie ma w Polsce lepszego zespołu grającego głównie rock alternatywny. Ponadto mało jest osób, które nie znają słów piosenek "Gdy nie ma dzieci", "Baranek" czy "Arahja". Ten KULTowy zespół, powstały w latach 80., jest gwiazdą każdego festiwalu, na którym występuje. Niebanalne podejście do tematów religijnych i politycznych, charyzma Kazika oraz niezwykle energetyczne brzmienie sprawia, że sale koncertowe pękają w szwach - na szczęście amfiteatr Doliny Charlotty potrafi pomieścić tysiące osób!

Maria Peszek - nie tylko śpiewa i pisze swoje piosenki, ale także gra - w filmach i na deskach teatrów - w końcu należy podtrzymywać rodzinne tradycje. Grała u najważniejszych reżyserów teatralnych i filmowych, m.in. u Agnieszki Holland, Macieja Dutkiewicza czy Jerzego Grzegorzewskiego. Kariera muzyczna Marii rozwinęła się w 2005 roku, kiedy to ukazał się jej debiutancki album studyjny zatytułowany "Miasto mania". Single, takie jak "Ludzie psy", "Hujawiak" i "Pan nie jest moim pasterzem" przyniosły artystce, oprócz krytyki ze strony mediów, ogrom fanów podziwiających ją za bycie po prostu - sobą!

Ørganek - zespół powstały w 2013 roku z inicjatywy wokalisty i autora piosenek Tomasza Organka. Aktualnie: dwie płyty studyjne na koncie pokryte platyną, kilkanaście doskonałych singli oraz mnóstwo nagród i wyróżnień, w tym Fryderyki 2017 za Utwór Roku i Album Roku Rock.

Sosnowski - właściciel charakterystycznego, zachrypniętego głosu, który wielu słuchaczom przywodzi na myśli Toma Waitsa i Joe Cockera. Człowiek orkiestra - tak można go określić, gdyż większość piosenek na płycie zagrał zupełnie sam, śpiewając i grając na gitarze lub banjo, a także akompaniując sobie jedną nogą na bębnie basowym, a drugą na tamburynie. Jego pierwszy album "The Hand Luggage Studio" wydany został 7 września 2018 roku.

KARAŚ/ROGUCKI to duet, który pojawił się na polskim rynku po ogłoszeniu zawieszenia działalności zespołów Coma i The Dumplings. Kuba Karaś odpowiada w tym tandemie za produkcję, a Piotr Rogucki zajmuje się tekstami, a obaj dopieszczają muzykę. Z pozoru karkołomne połączenie dwóch odmiennych wrażliwości i metryk dało harmonijny efekt w postaci materiału, który z początkiem 2020 roku ujrzał światło dzienne w formie albumu.

Daria Zawiałow to niezwykle utalentowana artystka i jeden z najmocniejszych głosów na polskiej scenie muzycznej. Jest autorką tekstów oraz kompozytorką. Po zaledwie dwóch studyjnych albumach rozkochała w sobie tysiące fanów i stanęła w szeregu topowych polskich wokalistek. Jej utwory są grane przez największe stacje radiowe i podbijają listy przebojów, a teledyski zdobywają miliony wyświetleń. Na scenie jest wulkanem energii – wyróżnia ją ogromna charyzma. Poza sceną jest skromną, normalną dziewczyną, lecz nadal świadomą i bezkompromisową artystką.

Potrzeba kontaktu z publicznością to nieodłączny element życia Krzysztofa Zalewskiego. To, że jest to człowiek orkiestra, który nie może żyć bez sceny – wiedzą już wszyscy.

FAQ

Tak, miejsca są siedzące lecz nienumerowane. Przyjdź wcześniej i zajmij bliższe miejsca.

Tak, na miejscu będzie można kupić coś do picia i jedzenia.

Zorganizowany będzie duży parking w pobliżu amfiteatru, na który zmotoryzowaną publiczność będzie kierować obsługa imprezy. Nie warto próbować wjazdu na parking hotelowy, bo będzie on zamknięty.

Krótsza trasa ze Słupska (ale zazwyczaj zatłoczona) prowadzi drogą 21 w kierunku Ustki. Po ok. 7 km, na skrzyżowaniu z drogą do Włynkowa, należy skręcić w lewo, a po ok. 2 km w prawo na Strzelinko.

Dłuższa trasa (mniej zatłoczona): ze Słupska wyjeżdżamy w kierunku Darłowa; w Bruskowie Wielkim skręcamy w prawo na Duninowo, a po następnych 3 km ponownie w prawo na Wielichowo. Dalej już prosto przez ok. 3 km. Z Ustki najlepiej wyjechać trasą nr 21 w kierunku Słupska. Po ok. 4 km skręcamy w prawo na Charnowo, a następnie kierujemy się na Wielichowo.