Pomiń
Cirque Eloize

Cyrk rodzinny

Cirque Eloize - Bilety

0 Nadchodzące wydarzenia

Przykro nam ale nie mogliśmy znaleźć żadnych wydarzeń

Więcej o Cirque Eloize

Uwaga: Po raz pierwszy w Polsce SHOW SALOON, Cyrku Eloize będzie można zobaczyć w amfiteatrze Doliny Charlotty już 7 lipca 2019. Start 20:00, Otwarcie bram 18:00. Support – Mimello Artyści do Usług! (półfinaliści MamTalent)

Dolina Charlotty ma przyjemność zaprosić Państwa na jedyne tego typu przedstawienie w kraju!

Inspirowane bogatym dziedzictwem Dzikiego Zachodu, Saloon przenosi publikę w zadymione centrum pustynnego miasteczka na dzikim zachodzie. Otwórzcie drzwi tej karczmy i zabierzcie całą rodzinę na szaloną, muzyczno - akrobatyczną przygodę! Scena aż huczy i buzuje od zarażającej energii i oszałamiających popisów akrobatycznych aż 11 najlepszych światowych cyrkowców, występujących przy granej na żywo muzyce Patsy Cline i Johnnego Casha, co razem daje napakowaną humorem, emocjonalną teatralno – cyrkową komedię w wykonaniu Cyrku Eloize. Przygotujcie się na totalny odlot, wart najlepszych westernów! Utrzymany w teatralnej konwencji nowego cyrku SALOON to potężna dawka emocji, zapierających dech w piersiach popisów akrobatycznych, granej na żywo muzyki – ale też historia miłosna, która chwyta za serce, bawiąc przy tym do łez. Skoki przez lasso, koło cyr, akrobacje na trapezach, czy korean plank to tylko niektóre z cyrkowych popisów, które będzie można zobaczyć.

W ciągu ostatnich 24 lat Kanadyjski Cyrk Eloize przemierzał świat z 11 przedstawieniami i ponad 1000 mniejszych performance’ów. Ponad 4000 występów na całym świecie, w ponad 500 miastach i 40 krajach, zdołało oczarować swoją oryginalnością, emocjami, oraz poetyką bez mała 3 miliony widzów!

Informacje o Organizatorze:
Tourtrend Sp.z.o.o. Dolina Charlotty Strzelinko 14, 76-200, Słupsk, Polska