Pomiń
COHEN i KOBIETY

Rock/Pop

COHEN i KOBIETY

Bilety

3 Nadchodzące wydarzenia

Polska

Wydarzeń:3

Więcej

Cohen i Kobiety

Chyba każdy wie, kim był Leonard Cohen i chyba każdy zna utwór "Hallelujah", który wykonał. Artysta stworzył swój własny, niepowtarzalny styl i klimat. Charakterystyczny ciepły, lekko monotonny głos i poetyckie teksty stały się jego znakiem rozpoznawczym. Nic więc dziwnego, że pokochano go na całym świecie.

Ku pamięci Leonarda Cohena powstał cykl koncertów pod nazwą "Cohen i Kobiety", w których twórczość tego wyjątkowego artysty interpretowana jest przez wiele wspaniałych gwiazd polskiej sceny muzycznej. W listopadzie i grudniu 2019 roku, a także w marcu 2020 roku usłyszymy ponownie niezapomniane przeboje, takie jak "In My Secret Life", "Suzanne" czy "Dance Me To The End Of Love" wykonane w zupełnie nowej, kobiecej aranżacji. Na jednej scenie wystąpią: Urszula Dudziak, Grażyna Łobaszewska, Natalia Kukulska, Anita Lipnicka, Julia Pietrucha, Matylda Damięcka, Barbara Wrońska, Daria Zawiałow i Paulina Przybysz. Za oprawę muzyczną koncertu odpowiadać będzie producent muzyczny, kompozytor i muzyk – Leszek Biolik.

Każdy koncert "Cohen i Kobiety" jest swoistym oddaniem hołdu tak wspaniałej osobistości, jaką był Leonard Cohen. Wszystkie artystki, posiadając swój własny styl śpiewania, stworzą niezapomnianą oprawę utworów bliskich naszemu sercu.

Więcej informacja na stronach:

• Oficjalna strona: https://cohenikobiety.pl/
• Facebook: https://www.facebook.com/cohenikobiety/

Koncerty:

• 11.09.2020, Teatr Roma, Warszawa - termin przełożony z 30.03
• 20.09.2020, Netto Arena, Szczecin - termin przełożony z 27.03
• 08.11.2020, Dom Muzyki i Tańca, Zabrze - termin przełożony z 29.03
• 25.11.2019, Polska Filharmonia Bałtycka, Gdańsk
• 09.12.2019, Narodowe Forum Muzyki, Wrocław