Pomiń
Czochraj Bobra Fest

Rock/Pop

Czochraj Bobra Fest - Bilety

1 Nadchodzące wydarzenia

Wybierz Datę

Polska

Wydarzeń:1

Więcej o Czochraj Bobra Fest

Po rocznej przerwie powraca nietuzinkowa impreza, która odbędzie się w Namysłowie! Czochraj Bobra Fest, zwany także małym Woodstockiem, to festiwal muzyki niezależnej, na którym tańce, hulańce i swawole potrwają dwa dni. Podczas festiwalu będą rozbrzmiewać różne wersje rocka, punka oraz heavy metalu.

W trakcie XI edycji festiwalu zagrają wszystkim dobrze znane polskie zespoły, takie jak Kult, Inkwizycja, Vader czy Koniec Świata. Nie zabraknie również francuskiego pierwiastka w postaci zespołu Ejectes.

• Kult - rock alternatywny z charakterystycznym brzmieniem klawiszy i instrumentów dętych, a także specyficzny głos i często prowokacyjne teksty Kazika Staszewskiego. Miód na nasze uszy!
• Koniec Świata - zespół, który zaprezentuje utwory łączące w sobie ska, punk, rock, a nawet folk;
• Inkwizycja - ta Inkwizycja nie będzie nawracać heretyków, ona będzie zwiększać liczbę swoich "wyznawców", którzy pokochają ich muzykę od pierwszej nutki;
• Vader - prekursorzy gatunku death metal w Polsce. Przygotujcie się na solidną dawkę dźwięków gitary elektrycznej, basowej i perkusji;
• Ejectes - grupa muzyczna, która od początku swojego istnienia łączy punk, ska, reggae, blues, a nawet hip-hop z francuskim rockiem.

Czochraj Bobra Fest to nie tylko festiwal muzyczny - to także promocja regionu, ekologii i sportu. Namysłów to malownicze miasteczko położone w granicach historycznego Dolnego Śląska, a znajdujący się niedaleko Zalew Michalicki to idealne miejsce do uprawiania wszelkich sportów wodnych. Goście, prócz bawienia się na koncertach, mogą spróbować swoich sił w różnych turniejach, np. siatkówki czy badmintona.

Odwiedź fanpage na Facebooku: https://www.facebook.com/CzochrajBobraFestNamyslow/

Zapraszamy w dniach 17 i 18 lipca 2020 roku, Błonia Namysłowskie, Namysłów.