Pomiń
Dużym Fiatem po Warszawie

Transport

Dużym Fiatem po Warszawie - Bilety

0 Nadchodzące wydarzenia

Przykro nam ale nie mogliśmy znaleźć żadnych wydarzeń

Więcej o Dużym Fiatem po Warszawie

Dużym Fiatem po Warszawie

Legendarne Fiaty 125p powróciły na warszawskie ulice. Już dziś możesz poznać miasto trochę bliżej z pokładu zabytkowego żółtego Fiata, znanego z serialu „Zmiennicy”.

Doświadczony przewodnik za kółkiem, szum wiatru we włosach, zazdrosne spojrzenia mijanych przechodniów i różnorodność Warszawy sprawią, że nie zapomnisz tej wycieczki przez długi czas. Startujemy spod Pałacu Kultury i Nauki i przez kolejne dwie godziny odwiedzimy kilka najważniejszych miejsc w stolicy. Nie zabraknie klasyki socrealu na MDM, sprawdzimy gdzie warszawiacy najchętniej spędzają ciepłe niedzielne popołudnia, zobaczymy skąd Stare Miasto wygląda najładniej, ocenimy czy szemrana Praga jest słusznie „złą sławą owiana”, a w drodze powrotnej rzucimy okiem na jeden z najpiękniejszych widoków na nowoczesną Warszawę. Czeka Was również niespodzianka w postaci wizyty w miejscu, w którym czas zatrzymał się w roku 1978, a wyposażenie i przedmioty PRL mogą uczyć, śmieszyć, lub rozczulać. Zapraszamy! Jeśli szukasz mocniejszych wrażeń, to sprawdź naszą ofertę Maluchem po Warszawie.

Wycieczki odbywają się w każdą sobotę i niedzielę o godzinach 11:00, 14:00 oraz 18:00. Wycieczka potrwa 2 godziny. Startujemy z parkingu pod głównym wejściem do Pałacu Kultury i Nauki. Szukajcie żółtych Fiatów.

Kiedy: Każda sobota i niedziela, w godzinach: 11:00, 14:00, 18:00
Gdzie: Start spod głównego wejścia do Pałacu Kultury i Nauki
Czas trwania: 2h
Bilet normalny 99zł od osoby
Bilet rodzinny 2+1 (dla 2 rodziców i 1 dziecka do lat 18) 249zł
Bilet rodzinny 2+2 (dla 2 rodziców i 1 dzieci do lat 18) 299zł

Ważne! Wycieczka nie jest atrakcją prywatną, jest współdzielona z innymi uczestnikami.

Jeśli jednak wolisz być kierowcą, możesz usiąść za sterami Malucha → Maluchem po Warszawie