Pomiń
Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych

Konferencje

Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych - Bilety

0 Nadchodzące wydarzenia

Przykro nam ale nie mogliśmy znaleźć żadnych wydarzeń

Więcej o Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych

Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych
30 listopada -2 grudnia 2018 obędzie się najbardziej malownicze i świąteczne wydarzenie w Poznaniu. 15 edycja Festiwalu Sztuki i Przedmiotów Artystycznych, który co roku przyciąga tysiące ludzi, którzy lubią obcować ze sztuką, chcą skorzystać z bogatej listy warsztatów artystycznych oraz zakupić unikatowe prezenty i ozdoby świąteczne.

W tym roku mamy dla wszystkich uczestników nowość w postaci trzech dedykowanych stref:
ART & CRAFT
Gotowe przedmioty wykonane przez artystów oraz rzemieślników – wszystko to co wyszło spod ręki twórców z dodatkiem dużej ilości kreatywności i pasji: biżuteria, szkło, ceramika, galanteria skórzana, ozdoby świąteczne i artykuły do dekoracji wnętrz, zabawki, rzeźba, malarstwo.

FASHION – BEZLIQ
Specjalna strefa dla młodych projektantów mody, którzy wcześniej uczestniczyli w Targach Mody Poznań, będą mogli zaprezentować i sprzedać swoje unikatowe stroje oraz dodatki do odzieży.

MATERIALS
Czym jest sztuka bez odpowiednich narzędzi i materiałów? W tej strefie Festiwalu znajdą się artykuły do twórczości plastycznej, szycia, decupage, robótek ręcznych – najpotrzebniejsze akcesoria oraz półprodukty.

Najważniejsze atrakcje:
WARSZTATY
Nieodłącznym elementem festiwalu są warsztaty – w poprzedniej edycji udało nam się zorganizować ponad 75 warsztatów i pokazów. Również w tym roku uczestnicy Festiwalu będą mogli uczyć się nowych technik artystycznych podczas spotkań z wystawcami.

POZNAŃSKI ŁAŃCUCH ŚWIĄTECZNY
Co roku zapraszamy Poznaniaków do wspólnego klejenia świątecznego łańcucha. Każdy może zrobić swój fragment w domu, w szkole lub przedszkolu i dołączyć go do Poznańskiego Łańcucha Świątecznego. W 2017 roku Łańcuch miał dokładnie: 2 km 753 metrów długości! Zapraszamy już teraz wszystkich do klejenia swojej części łańcucha i przyniesienia go na targi.

UNIKATOWE PREZENTY I OZDOBY ŚWIĄTECZNE
Festiwal to idealne miejsce na świąteczne zakupy, ponieważ odbywa się przed mikołajkami oraz Bożym Narodzeniem. Dzięki ofercie artystów, rzemieślników oraz projektantów mody można zakupić unikatowe, ręcznie robione prezenty, albo wziąć udział w warsztatach i samemu wykonać prezent dla bliskiej osoby.

Zapraszamy od 30 listopada do 2 grudnia 2018:
Piątek 12.00 – 19:00
Sobota 10.00 – 19.00
Niedziela 10.00 – 18.00
Serdecznie zapraszamy na 15 edycję Festiwalu że #HoHoHo, więcej informacji: www.festiwal.mtp.pl