Pomiń
Florystyczne Mistrzostwa Europy

Wystawy/Targi

Florystyczne Mistrzostwa Europy - Bilety

4 Nadchodzące wydarzenia

Polska

Wydarzeń:4

Więcej o Florystyczne Mistrzostwa Europy

Florystyczne Mistrzostwa Europy - Europa Cup 2020 to jedno z najważniejszych wydarzeń branży florystycznej na świecie.

Na konkurs przyjeżdżają najlepsi floryści z najdalszych zakątków globu. Tegoroczna edycja Europa Cup 2020 inspirowana będzie muzyką. Dotychczas florystyka była oceniana wzrokiem, odczuwana zapachem i dotykiem. Florystyczne Mistrzostwa Europy 2020 to czas przełomu. Wydarzenie, które odbędzie się od 16 do 18 kwietnia 2021 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, przeniesie nas w inny, nieznany dotąd wymiar. Czeka nas taniec zmysłów.

Floryści biorący udział w konkursie w trakcie 6 konkurencji będą mieli możliwość odniesienia się do swoich, indywidualnych preferencji muzycznych oraz do zaznaczenia swej odrębności kulturowej. Przygotowane zadania ukażą również wrażliwość, emocjonalność oraz otwartość uczestników, a kwiaty w ich rękach mają szansę stać się środkiem do stworzenia niepowtarzalnych, kto wie, może nawet ruchomych "obrazów".

Europa Cup 2020 to nie tylko konkurs, ale również wydarzenia towarzyszące. W trakcie cyklu pokazów '4 strony świata' poznamy różne spojrzenia na florystykę. Ze sceny zaczarują nas najwybitniejsi floryści z Ameryki Łacińskiej, Chin, Europy i Polski. Proponowane pokazy florystyczne ukarzą kulturę, tradycje i temperament prezentowanych narodów. Podziwiać będziemy kunszt i sztukę, która nie potrzebuje słów, a pomimo barier językowych, jest dostępna dla wszystkich.

Jednym z najważniejszych wydarzeń Europa Cup 2020 będzie pokaz 'Masters of Masters', gdzie na jednej scenie wystąpią Mistrzowie Europy z wcześniejszych edycji konkursu. Historia Mistrzostw skrywa wiele prawdziwych gwiazd florystyki. Wieczorny pokaz to wyjątkowe spotkanie, które może się już więcej nie powtórzyć. Zobaczymy doświadczenie, twórczość, jakość i kreatywność, a wszystko to w niezwykłym show florystycznym.

Wiedza biznesowa w obecnych czasach jest niezbędna do prowadzenia dobrze prosperującej firmy. W trakcie Europa Cup 2020 odbędzie się cykl seminariów i paneli dyskusyjnych o przyszłości branży florystycznej. Wybitni specjaliści podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie sprzedaży internetowej, social media, zrównoważonego rozwoju, działań marketingowych, trendów na 2021 rok oraz wielu innych tematów.

Konkurs Europa Cup 2020 zakończy wieczorna Gala Finałowa, gdzie przy akompaniamencie muzyki zostanie ogłoszony tegorocznego zwycięzcę Europa Cup 2020. Zanim to nastąpi, zostanie rozegrana konkurencja finałowa z udziałem wszystkich zawodników. Organizatorzy przygotowali również ucztę dla zmysłów połączoną z licznymi atrakcjami artystycznymi oraz imprezą taneczną 'do białego rana'.

Międzynarodowe Centrum Kongresowe na trzy czerwcowe dni utonie w kwiatach. Ciekawe aranżacje florystyczne, wernisaże zdjęciowe, spotkania z producentami kwiatów i artykułów florystycznych, spotkania z wybitnymi florystami, konkursy dla odwiedzających i wiele innych atrakcji. Musicie tam być!