Pomiń
Gala Stand Up Comedy

Komedia

Gala Stand Up Comedy - Bilety

0 Nadchodzące wydarzenia

Przykro nam ale nie mogliśmy znaleźć żadnych wydarzeń

Więcej o Gala Stand Up Comedy

Stand-up - jedni oglądając występy śmieją się do łez, inni czują się zażenowani poziomem żartów. Jedno jest pewne - jeśli ludzkie przywary nie są Tobie obce i potrafisz śmiać się z tego do rozpuku to w 100% należysz do tej pierwszej grupy.

Z tego powodu zapraszamy Ciebie na Galę Stand-up Comedy w Dolinie Charlotty! 17 sierpnia 2019 roku w amfiteatrze Doliny Charlotty wystąpią najlepsze gwiazdy polskiego Stand-up'u: Ewa Błachnio, Tomasz Boras Borkowski, Tomasz Jachimek, Michał Kutek, Tomasz Kwiatkowski, Grzegorz Dolniak, Michał Pałubski StandUp na życie oraz Jacek Noch. W tegorocznej odsłonie gospodarzem wieczoru będzie wybitny komik - Mariusz Kałamaga, a o oprawę muzyczną zadba DJ Paulo, czyli Paweł Molenda z zespołu B.O.K.

Czego możesz się spodziewać? Z pewnością ogromnej dawki humoru, oryginalnego podejścia, nieco bezczelności i pikanterii oraz szczypty wulgaryzmów. Przełam wszelkie granice cenzury i nabierz dystansu do świata, a gwarantujemy, że uśmiech z twarzy nie zejdzie Tobie przez cały wieczór.