Pomiń

12 sierpnia 2021 / Dolina Charlotty

Hollywood Vampires

Bilety

5 Nadchodzące wydarzenia

Polska

Wydarzeń:1

Wydarzenia międzynarodowe

Wydarzeń:4

Więcej

HOLLYWOOD VAMPIRES to najsłynniejsza, amerykańska supergrupa rockowa tej dekady. Tworzą ją - legendarny wokalista Alice Cooper, słynny gitarzysta z grupy Aerosmith Joe Perryi jeden z najpopularniejszych aktorów Hollywood Johnny Depp.
Zespół powstał w 2015 r, a jego nazwa nawiązuje do rozrywkowego towarzystwa, w którym obracał się Alice Cooper w latach 70 do którego należeli min John Lennon i Ringo Starr z The Beatles czy Keith Moon z The Who.
Grupa Hollywood Vampires nagrała dwa bardzo dobrze przyjęte albumy - ‚Hollywood Vampires’ i ‚Rise’.

ALICE COOPER to jedna z najważniejszych postaci światowego hard rocka, współtwórca heavy metalu i glam rocka, twórca shock rocka. Podczas niesamowitych koncertów, już na początku lat 70, używał na scenie gilotyny, szubienicy, krzesła elektrycznego, prawdziwego boa dusiciela i wielu litrów sztucznej krwi.
W swojej 50 letniej karierze, Alice Cooper wylansował kilka megaprzebojów - "I’m Eighteen”, „Elected”, „Hello Hooray”, „No More Mr Nice Guy”‚ „Only Women Bleed”, „Poison” czy „Hey Stoopid”.

Nagrał ponad 30 płyt, które rozeszły się w nakładzie ponad 50 milionów sztuk. Jego muzyka i pomysły były podziwiane przez takie sławy jak ekscentryczny malarz Salvador Dali, komik Groucho Marx czy aktorka Mea West. John Lydon, wokalista Sex Pistols otwarcie przyznaje, że Cooper to jego idol i że zna na pamięć wszystkie jego piosenki!!! Dave Mustain z Megadeth nazywa Coopera, który pomógł mu zwalczyć alkoholizm, swoim ojcem chrzestnym. Cooper jest wielkim fanem hokeja i jest znakomitym golfistą grającym często w turniejach semi pro. Słynie też z poczucia humoru i nigdy nie miesza się do polityki.

JOE PERRY to jeden z najbardziej znanych i cenionych rockowych gitarzystów na świecie. Jest współzałożycielem legendrnej grupy Aerosmith, która cieszy się niesłabnącą popularnością od chwili powstania w 1970 r. Razem z wokalistą Stevenem Tylerem, Joe Perry tworzy sceniczny duet porównywany do pary Jagger/Richards z The Rolling Stones. Aerosmith nagrał 20 płyt, ich sprzedaż osiągnęła ponad 150 milionów egzemplarzy. Klasyczne albumy Aerosmith to ‚Rocks’, ‚Permanent Vacation', ‚Pump’ , ‚Get A Grip’ i ‚Nine Lives’. Joe Perry nagrał 7 płyt solowych i wziął udział w wielu sesjach i projektach jako gość specjalny. Ostatnio Steven Tyler nagrywa solo, a Joe Perry udziela się w grupie Hollywood Vampires, ale grupa Aerosmith nadal istnieje. Grając z Hollywood Vampire Joe Perry także czasami śpiewa, jego głos słychać w 2 piosenkach na nowej płycie ‚Rise’.
Joe posiada ponad 600 gitar i najczęsciej gra na Gibsonie. Ostry sos oparty na przepisie Joe jest serwowany przez sieć Hard Rock Cafe.

JOHNNY DEPP należy do grona najbardziej kasowych i najbardziej ekscentrycznych aktorów w Hollywood. Filmy z jego udziałem przyniosły światowy dochód przekraczający 14 miliardów dolarów!!! Jego najbardziej znane filmy to saga Piraci z Karaibów, Charlie i Fabryka Czekolady, Jeździec Bez Głowy, Neverland. Oprócz grania w wielkich, wysokobudżetowych produkcjach Depp pokazywał się w ambitnych filmach jak Pluton czy Truposz. Jego zainteresowanie muzyką sięga młodzieńczych lat i Depp często powtarzał, że zawsze chciał zrobić karierę jako gitarzysta, ale mu się to nie udało. Z czasem dopiął jednak swego i zadebiutował na płycie swojego przyjaciela Shane MacGowana w 1994 r, zagrał też na płycie Oasis w 1997 r i napisał też kilka piosenek na płyty owczesnej żony Vanessy Paradis . W 2012 r pojawił się na albumie Aerosmith i jego przyjażń z Joe Perrym zaowocowała założeniem zespołu Hollywood Vampires. Na nowej płycie ‚Rise’ Depp spiewa 2 piosenki, a jedna z nich jest słynny hit Davida Bowie ‚Heroes’.

Hollywood Vampires prezentują się znakomicie na scenie i ich koncert to wspaniałe, rockowe party. Trzy mega gwiazdy na jednej scenie i znakomite wizualizacje dają niepowtarzalny show dla prawdziwie rockowej publiczności.

12 sierpnia 2021 roku Hollywood Vampires wystąpi na 14 edycji Festiwalu Legend Rocka w Dolinie Charlotty.

Ceny biletów:
280zł, 230zł, 180zł

Dostępne również pakiety VIP:
Hollywood Vampires Ultimate Meet & Greet Package
Bilet wstępu w 1 sektorze
Możliwość wykonania zdjęcia z zespołem
Meet & Greet z Joe Perry, Johnny Depp and Alice Cooper
Autograf Hollywood Vampires 8x10
Ekskluzywne gadżety zespołu Hollywood Vampires
Pamiątkowy laminat Hollywood Vampire’s Meet & Greet

*Pamiątkowe zdjęcie będzie wykonywane przez fotografa. Nie będzie możliwości samemu zrobienia zdjęcia oraz uzyskania autografu. Każdy uczestnik meet&reet otrzyma autograf o wymiarach 8x10

Hollywood Vampires VIP Merchandise Package
Bilet wstępu z najwyższej kategorii cenowej
Pierwszeństwo w wejściu na teren amfiteatru (jeśli będzie taka możliwość)
Ekskluzywne gadżety zespołu
Pamiątkowy laminat Hollywood Vampire’s Meet & Greet

FAQ

Tak, miejsca są siedzące lecz nienumerowane. Przyjdź wcześniej i zajmij bliższe miejsca.

Tak, na miejscu będzie można kupić coś do picia i jedzenia.

Zorganizowany będzie duży parking w pobliżu amfiteatru, na który zmotoryzowaną publiczność będzie kierować obsługa imprezy. Nie warto próbować wjazdu na parking hotelowy, bo będzie on zamknięty.

Krótsza trasa ze Słupska (ale zazwyczaj zatłoczona) prowadzi drogą 21 w kierunku Ustki. Po ok. 7 km, na skrzyżowaniu z drogą do Włynkowa, należy skręcić w lewo, a po ok. 2 km w prawo na Strzelinko.

Dłuższa trasa (mniej zatłoczona): ze Słupska wyjeżdżamy w kierunku Darłowa; w Bruskowie Wielkim skręcamy w prawo na Duninowo, a po następnych 3 km ponownie w prawo na Wielichowo. Dalej już prosto przez ok. 3 km. Z Ustki najlepiej wyjechać trasą nr 21 w kierunku Słupska. Po ok. 4 km skręcamy w prawo na Charnowo, a następnie kierujemy się na Wielichowo.