Pomiń
IMPACT FESTIVAL

Festiwal Muzyczny

IMPACT FESTIVAL - Bilety

3 Nadchodzące wydarzenia

Wybierz Datę

Polska

Wydarzeń:3

Więcej o IMPACT FESTIVAL

Jeśli nie masz żadnych planów 2 czerwca 2020 roku to podpowiadamy - Impact Festival! Ósma edycja tego wyśmienitego rockowo-metalowego festiwalu odbędzie się w łódzkiej Atlas Arenie i wiemy, że nie może Ciebie tam zabraknąć. Na scenie głównej zagra dobrze wszystkim znany nu metalowy zespół Korn, który odwiedza Polskę w ramach trasy promującej najnowszy album "The Nothing". Grupa wydała dwanaście oficjalnych albumów, które trafiły do pierwszej dziesiątki listy Billboard 200, w tym osiem znalazło się w pierwszej piątce. Siedem krążków zdobyło certyfikat platyny wydany przez zrzeszenie amerykańskich wydawców muzyki "Recording Industry Association of America" (RIAA), dwie płyty otrzymały status podwójnej platyny, jedna potrójnej platyny, a inna obdarzona została pięciokrotną platyną! Ośmiokrotna nominacja do nagrody Grammy przyniosła zespołowi dwie statuetki: w 2000 roku za utwór "Freak on a Leash" oraz w 2003 roku za utwór "Here to Stay". Drugą gwiazdą wieczoru będzie angielska grupa Bring Me The Horizon, która we wczesnych latach istnienia była jednym z czołowych reprezentantów gatunku deathcore.

Eksperymenty muzyczne łączące brzmienie popu, metalcore'u i muzyki elektronicznej doprowadziły do całkowitej zmiany charakteru zespołu, co można usłyszeć m.in. na płytach "That's the Spirit" oraz "Amo".

Podczas imprezy nie zabraknie również brzmienia zespołów Of Mice & Men, Skillet, Royal Republic oraz The Last Internationale. Możemy spodziewać się doskonałych partii gitarowych i wybitnej gry na perkusji. Do tej pory na Impact Festival grali artyści, tacy jak Red Hot Chili Peppers, I Blame Coco, Mastodon, Behemoth, Slayer czy Rammstein.

Odwiedź fanpage na Facebooku: https://www.facebook.com/ImpactFestivalPL/

Koncert w Polsce odbędzie się 02 czerwca 2020 roku, Atlas Arena, Łódź.