Pomiń
Ino-Rock Festival

Rock/Pop

Ino-Rock Festival - Bilety

3 Nadchodzące wydarzenia

Polska

Wydarzeń:3

Więcej o Ino-Rock Festival

"INO-ROCK FESTIVAL 2020 (XIII - nomen omen - edycja)

Drodzy,
Czekaliśmy z tą decyzją tak długo jak to możliwe. Analizowaliśmy wszystkie decyzje rządu, obserwowaliśmy przebieg pandemii w Polsce. I w końcu, z wielkim bólem serca, musimy podjąć tę decyzję - festiwal Ino-Rock w tym roku się nie odbędzie. Wciąż nie ma odpowiednich pozwoleń ze strony władz, a na dodatek ostatnie wyniki zachorowań w Polsce są jednymi z najwyższych w Europie. Stąd decyzja może być być tylko jedna.
Ino-Rock zawsze był najsympatyczniejszym letnim festiwalem w Polsce. Bezpiecznym i pełnym wszechobecnej radości. W tym roku spełnienie tych warunków okazało się niemożliwe.

Covid wygrał tegoroczną bitwę, ale nie wygra wojny. Zniszczył pracę bardzo wielu ludzi przygotowujących festiwal, zaburzył plany artystów, ale - mam nadzieję - wrócimy w 2021 dużo mocniejsi i damy odpór zarazie!

Liczymy na to bardzo, że nam w tym pomożecie.

Karnety i bilety zakupione na INO-ROCK Festival 2020 zachowują ważność na 2021 rok, kiedy to pod koniec sierpnia festiwal znów się odbędzie. Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby powrócił i to w niezmienionym składzie i wymiarze czasowym.

Zachowanie przez Was biletów będzie dla nas bardzo znaczącym wsparciem!

Co się odwlecze to nie uciecze. W 2021 już bez obaw i strachu będziemy wspólnie bawić się na kolejnej edycji festiwalu - wierzę w to mocno!
Pozdrawiam serdecznie,
Piotr Kosiński"Wydawnictwo Rock-Serwis Piotr Kosiński z nieukrywaną przyjemnością ma zaszczyt zaprosić na trzynastą już edycję najsympatyczniejszego letniego festiwalu w Polsce - INO-ROCK, w samym sercu Parku Solankowego w Inowrocławiu.

Od tego roku festiwal zmienia formułę na dwudniową, co jak sądzimy ucieszy licznych bywalców tego wydarzenia!
W tym roku wystąpią kolejno:

DZIEŃ I (21.08.2020)
MISIA FURTAK (Polska)
KAROLINA SKRZYŃSKA (Polska)
LUCY IN BLUE (Islandia)
EIVOR (Wyspy Owcze)
SOLSTAFIR (Islandia)


DZIEŃ II (22.08.2020)
FRONTAL CORTEX (Polska)
RETROSPECTIVE (Polska)
LONG DISTANCE CALLING (Niemcy)
SOEN (Szwecja)
WISHBONE ASH (UK)


Ino-Rock Festival to cykliczna impreza, która po raz pierwszy odbyła się w 2008 roku z inicjatywy Kujawskiego Centrum Kultury i muzyków z grupy Quidam, przy znaczącym wsparciu (i poparciu) Prezydenta Miasta Inowrocławia. Od 2009 opiekę artystyczną nad festiwalem sprawuje Piotr Kosiński i Rock Serwis.

Koncerty festiwalowe odbywają się w Teatrze Letnim w samym sercu Parku Solankowego. Do udziału w festiwalu zapraszani są wykonawcy niekoniecznie zbieżni stylistycznie, jednak trafiający swoją twórczością do wrażliwych słuchaczy o otwartych umysłach. Obok uznanych gwiazd pojawiają się debiutanci i artyści niszowi.

Podczas dotychczasowych edycji festiwalu, publiczność miała okazję podziwiać w akcji następujących wykonawców: Steve Hackett Band, Fish, Hawkwind, Focus, Anathema, Brendan Perry, Riverside, Lacrimosa, Pain Of Salvation, Gazpacho, Tim Bowness, Anekdoten, Soup, Dungen, IQ, Motorpsycho, Antimatter, Crippled Black Phoenix, Mystery, Mostly Autumn, Anglagard, Agusa, Ozric Tentacles, Iamthemorning, Nino Katamadze & Insight, Nosound, Airbag, Haken, The Pineapple Thief, Bjorn Riis Band, Soen, Wolf People, Meller Gołyźniak Duda, Lion Shepherd, Amarok, Collage, Quidam, Indukti, Lizard, Tune, Believe, Millenium, Osada Vida, After, Votum, Hipgnosis, Soma White, State Urge, Lebowski, Joanna Vorbrodt i hipiersoniK.