Pomiń

Wydarzenia kulinarne

Instytut Sztuki Kulinarnej

Wydarzenia

4 Nadchodzące wydarzenia

Wybierz Datę

Polska

Wydarzeń:4

Więcej

Lubisz gotować, ale uważasz, że Twoim potrawom czegoś brakuje? Telewizyjne programy kuchenne oglądasz bez mrugnięcia okiem, ale tylko w swojej kuchni czujesz się, jak ryba w wodzie? Przełam się i spróbuj swoich sił na warsztatach w Instytucie Sztuki Kulinarnej, gdzie pod okiem doświadczonej załogi zmienisz się w prawdziwego szefa kuchni!

Zapraszamy wszystkich pasjonatów gotowania na przeróżne kursy, podczas których prócz nauki, czeka jeszcze dobra zabawa i obcowanie ze smakami świata. Kursy przygotowywane są zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów kulinarnych rewolucji. Warsztaty prowadzone są przez wykwalifikowanych kucharzy i znawców kuchni świata, którzy w sposób przejrzysty i przyjemny zapoznają gości z wiedzą teoretyczną i praktyczną. Wśród instruktorów gotowania spotkać można m.in. Darię Ładochę, Marcina Szuścika, Macieja Siąkowskiego oraz Radosława Piwowara.

Instytut oferuje wiele kursów z kuchni całego świata (np. kuchnia marokańska, kuchnia włoska, kuchnia gruzińska), a także specjalistyczne kursy cukiernicze (np. bezy i makaroniki, tort zimowy w stylu Naked Cake) i lekcje tematyczne (np. wino i owoce morza, wołowina, wino i steki).

Więcej informacji na:

• Oficjalna strona:http://instytut-sztuki-kulinarnej.pl/
• Facebook:https://www.facebook.com/pages/Instytut-Sztuki-Kulinarnej/570376703152048