Pomiń
Maluchem po Warszawie

Transport

Maluchem po Warszawie - Bilety

0 Nadchodzące wydarzenia

Przykro nam ale nie mogliśmy znaleźć żadnych wydarzeń

Więcej o Maluchem po Warszawie

Maluchem po Warszawie

Wycieczka Maluchem po Warszawie, to dwugodzinny przejazd specjalnie przygotowaną trasą turystyczną, podczas której to TY jesteś kierowcą.

Jeśli uwielbiasz motoryzację i chciałbyś odwiedzić ciekawe miejsca w stolicy, albo po prostu w nietypowy sposób spędzić miło czas z przyjaciółmi , to ta wycieczka jest właśnie dla Ciebie. Przez wiele dekad Fiat 126p był najpopularniejszym autem w Polsce, dziś to niemal relikt, ale kierowanie nim jest zaskakująco łatwe i przyjemne. Zaczynamy pod Pałacem Kultury i Nauki od kilkuminutowego szkolenia, podczas którego przewodnik pokrótce zaznajomi Cię z obsługą Malucha, a TY przekonasz się, że „Kaszlak” nie gryzie. Chwilę później jedziemy w miasto, Ty za kółkiem, a przewodnik na tylnej kanapie. Podczas tej wycieczki stawiamy na akcję, ale nie ma lekko, trochę anegdot i historii będzie. Zaplanowaliśmy cztery krótkie postoje podczas których przewodnik opowie o mieście, a kolejni kierowcy będą mieli szansę spróbować własnych sił. W trakcie wycieczki odwiedzimy warszawskie centrum, Pragę, miniemy najsłynniejszy plac w Polsce oraz kilka najistotniejszych pomników i budynków. W dwie godziny przejedziemy trasę, która w innych okolicznościach zajęłaby pół dnia. Jeżeli wolisz rozsiąść się w fotelu i oglądać miasto z perspektywy pasażera, sprawdźcie naszą ofertę Dużym Fiatem po Warszawie.

Wycieczka startuje w każdą sobotę i niedzielę o godzinie 11:00, 14:00 i 18:00. Wycieczka potrwa 1,5 godziny. Startujemy z parkingu pod głównym wejściem do Pałacu Kultury i Nauki. Szukajcie kolorowych Fiatów 126p.

Kiedy: Każda sobota i niedziela, w godzinach: 11:00, 14:00, 18:00
Gdzie: Start spod głównego wejścia do Pałacu Kultury i Nauki
Czas trwania: 2h
Cena: 99zł od osoby

Ważne! Wycieczka nie jest atrakcją prywatną, jest współdzielona z innymi uczestnikami.

Jeśli jednak wolisz skupić się na podziwianiu Warszawy i mieć zawodowego kierowcę weź Fiata 125p → Dużym Fiatem po Warszawie