Pomiń
Michał Anioł z bliska – Wystawa

Muzea/Wystawy

Michał Anioł z bliska – Wystawa - Bilety

0 Nadchodzące wydarzenia

Przykro nam ale nie mogliśmy znaleźć żadnych wydarzeń

Więcej o Michał Anioł z bliska – Wystawa

Kaplica Sykstyńska Michała Anioła

Kaplica Sykstyńska przyciąga szczególną uwagę przez freski Michała Anioła, stworzone w latach 1508-1512 (freski na suficie) oraz od 1536 do 1541 roku (“Sąd Ostateczny”). Z powierzchnią pokrywającą ponad 700 m2, Michał Anioł mógł udowodnić jego wyjątkowe zdolności i odzwierciedlić swoje wizje i przemyślenia do przypowieści ze Starego I Nowego Testamentu, zaczynając od biblijnego opisu ludzkiego stworzenia do dnia Sądu Ostatecznego, w formie swoich dzieł.

Koncepcja

Wystawa umożliwia odwiedzającym na widok fresków z bliskiej odległości, która jest niemożliwa w prawdziwej Kaplicy oraz poznanie historii, które kryją się za jednymi z najsłynniejszych dzieł sztuki wszechczasów. Freski sufitowe i przedstawienie Sądu Ostatecznego w rozmiarze około 150 m ? zostały odtworzone wiernie w swoich oryginalnych rozmiarach.

Używając optymalizacji wiedzy specjalistycznej oraz najwyższej staranności i sumienności sufitowe obrazy Kaplicy Sykstyńskiej zostały odtworzone według najnowszych technologii. Żeby pozwolić oglądającym całkowicie zrozumieć I doświadczyć dzieł sztuki, obrazy są wystawione w ich oryginalnych rozmiarach. To oszałamiające dla widza wrażenie wynika z rozmiaru dzieł sztuki, bliskości wykonania i nowoczesnego stylu wystawy.

W poczekalni wystawy odwiedzający są wprowadzani do świata sztuki i zostaną poinformowani o nowej inscenizacji słynnych dzieł Michała Anioła, wzbudzającej ich ciekawość.

Ta wystawa jest innowacyjną i unikatową interpretacją ponadczasowych arcydzieł Michała Anioła. Goście, którzy już odwiedzili Kaplicę Sykstyńską mają możliwość znalezienie nowej perspektywy na obrazy oraz odkrycia nowych detail, które dla nich pozostały ukryte. Odwiedzający, którzy już odwiedzili Kaplicę Sykstyńską doświadczą sztuki w kompletnie nowy sposób. Odwiedzający, którzy nigdy nie doświadczyli oryginałów będą zafascynowami i możliwe, że zainspirowani żeby kiedyś odwiedzić samą Kaplicę Sykstyńską.

Wystawa pokazuje z szacunkiem niektóre z prawdopodobnie największych osiągnięć artystycznych ludzkości, gdzie ich odwiedzający ma prawo do nowej perspektywy na tę sztukę.

Niniejszym zapraszamy Cię do kompletnego zanurzenia się we wszechświecie Michała Anioła.

Godziny otwarcia

od 10 stycznia do 10 kwietnia 2020 r. poniedziałek – czwartek Grupy, tylko z zastrzeżeniem*

Piątek - Niedziela: od 10:00 do 18:00 Ważny: Ostatni wstęp o 17:15

Od 10 kwietnia do 10 maja 2020 r. poniedziałek – wtorek Grupy, tylko z zastrzeżeniem*

środa - Niedziela: od 10:00 do 18:00 Ważny: Ostatni wstęp o 17:15

*Rezerwacja dla grup

Od poniedziałku do czwartku od 10:00 do 17:00 Rejestracja na 2 dni przed wizytą na kontakt@yolo-event.de Co najmniej 8 osób 2 godziny pobytu