0 Wyniki

Przykro nam ale nie mogliśmy znaleźć żadnych wydarzeń

Więcej o MOOD CONCEPT Interior & Design

MOOD CONCEPT Wnętrza i Desing

http://moodconcept.pl/

Czym jest MOOD CONCEPT? MOOD CONCEPT to wydarzenie nastawione na promocję najlepszego, oryginalnego wzornictwa, produktów o wysokiej jakości wykonania, ponadprzeciętnych walorach użytkowych i unikatowym designie.

Podczas wydarzenia zaprezentowana zostanie wyselekcjonowana oferta najnowszych kolekcji wnętrzarskich marek premium, zarówno tych znanych już i cenionych na polskim rynku, jak i tych, które dopiero będą szukać drogi do serc rodzimych miłośników wnętrz i designu. Wśród zgłoszonych wystawców są już renomowane światowe marki, które dotąd na targach mebli i wnętrz w Polsce prezentowały się rzadko bądź wcale między innymi Smeg, Linea Light, Kartell, Rolf Benz, Bretz, Natuzzi, Huelsta, Team 7, Artemide, Art. of Loft, Frost, Stressless czy Ligne Roset. Na ekspozycji podziwiać będzie można także kolekcje premium polskich marek, jak na przykład Klose, Livingroom czy Iker.

100% original design. Partnerem wydarzenia jest nowo powstałe Stowarzyszenie LOVE Original, którego celem jest promocja dobrego designu i kreowanie mody na zakup oryginalnych produktów. Przez całe wydarzenie będzie otwarta wystawa „?We loveOriginal”, która w zaskakujący, bezpośredni i bezkompromisowy sposób przedstawia problem nieetycznego kopiowania dzieł najlepszych projektantów.

Wśród dodatkowych ekspozycji specjalnych będzie między innymi:
- wystawa tegorocznych laureatów międzynarodowego konkursu TOP DESIGN award, który rozstrzygnięty został podczas wydarzenia arena DESIGN w marcu w Poznaniu oraz
- Strefa Światła - miejsce prezentacji nowości oświetleniowych firm polskich i zagranicznych, znanych z innowacyjnych rozwiązań i doskonałego wzornictwa
- Nowości z zakresu wyposażenia przestrzeni łazienkowych prezentowane będą na Forum Łazienka.Pro.