Pomiń
OFF Festival Katowice

Alternative/Indie Rock

OFF Festival Katowice - Bilety

0 Nadchodzące wydarzenia

Przykro nam ale nie mogliśmy znaleźć żadnych wydarzeń

Więcej o OFF Festival Katowice

OFF Festival Katowice to muzyczne święto wykreowane przez Artura Rojka. Od ponad dekady przyciąga na Śląsk gwiazdy i fanów muzyki alternatywnej z całego świata. Festiwal narodził się z potrzeby dzielenia się muzyką, z marzeń, ale i poczucia misji – by łączyć przedstawicieli różnych kultur, środowisk i dyscyplin artystycznych. Stąd obecność w programie OFFa nie tylko muzyki, ale i sztuk wizualnych, literatury czy kina.

Wizjonerski program i przyjazna atmosfera festiwalu doceniane są zarówno przez stałych bywalców, jak i media (polecany był m.in. przez „Guardiana”, „Time” i muzyczny serwis Pitchfork, sesje wideo z polskimi wykonawcami produkowała tu rozgłośnia KEXP z Seattle) czy branżę – katowicka impreza jest laureatem prestiżowej nagrody European Festival Award dla najlepszego europejskiego festiwalu średniej wielkości.

OFF to wreszcie doroczne, nieformalne spotkania branży kreatywnej – tylu muzyków filmowców, ludzi pióra i przedstawicieli mediów, którzy przyjeżdżają tu w poszukiwaniu wrażeń i inspiracji, nigdzie indziej nie spotkacie.

OFF Festival Katowice 2019 odbędzie się w dniach 2-4 sierpnia, tradycyjnie w Dolinie Trzech Stawów. Wystąpią m.in. Folas, Suede, Jarvis Cocker ze swoim projektem JARV IS, Neneh Cherry, Stereolab, Aldous Harding, Superorganism, Honey Dijon, The Comet is Coming, Octavian, Zespół Pieśni i Tańca "Śląsk", Loyle Carner i wielu innych...

Finalny line-up OFF Festival 2019 - kliknij i sprawdź