Pomiń
Papa Roach & Hollywood Undead

Rock/Pop

Papa Roach & Hollywood Undead - Bilety

0 Nadchodzące wydarzenia

Przykro nam ale nie mogliśmy znaleźć żadnych wydarzeń

Więcej o Papa Roach & Hollywood Undead

Czy jesteście gotowi na podwójną moc rocka i nu metalu? Marzec 2020 roku przywita nas niesamowitym koncertem, na którym swoje najlepsze utwory zaprezentują Papa Roach i Hollywood Undead!

Papa Roach to amerykańska kapela rockowa założona w 1993 roku. Pierwsza EP'ka zespołu zatytułowana "Potatoes for Christmas" nagrana została rok po jego założeniu. Ciągłe próby oraz granie na różnych lokalnych festiwalach i koncertach zaowocowały stworzeniem pierwszego albumu "Old Friends from Young Years", który wydany został 4 lutego 1997 roku. W ciągu kolejnych dwóch lat zespół wydał dwie EP'ki: "5 Tracks Deep" (1998), "Let 'Em Know" (1999), które stały się ostatnimi niezależnymi wydawnictwami. Zespołem zainteresowała się wytwórnia Warner Music Group, która w ramach podpisania umowy zaproponowała stworzenie pięcioutworowego dema. Niestety wytwórnia nie będąc pod wrażeniem przygotowanego dema zrezygnowała z podpisania kontraktu. Wkrótce po tym wydarzeniu wydawnictwo DreamWorks Records zaoferowało zespołowi kontrakt nagraniowy. Debiutancki studyjny album "Infest" ujrzał światło dzienne 25 kwietnia 2000 roku. Na płycie znalazły się utwory z niezależnych wydawnictw, m.in.: "Infest", "Last Resort", "Broken Home", "Dead Cell", "Legacy", "Binge" oraz "Snakes". Album ten okazał się dwudziestym najlepiej sprzedającym się albumem w Stanach Zjednoczonych w 2000 roku. Po wydaniu płyty grupa udała się w wiele różnych tras koncertowych, w tym Anger Management Tour z Limp Bizkit, Eminemem, E-40, Xzibit'em i Ludacrisem. W czerwcu 2002 roku wydano drugi studyjny krążek "Lovehatetragedy". Choć nie wyprzedził swojego poprzednika to zdołał zająć wyższe miejsce na listach przebojów zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i w Wielkiej Brytanii. 31 sierpnia 2004 roku na rynku pojawił się album "Getting Away with Murder", który nie zawierał w sobie ani brzmienia nu metalowego, ani rapu, a zbliżony był bardziej do typowych ballad. Za sprawą ogromnej popularności singla "Scars" album ten otrzymał platynowy certyfikat. Kolejne lata przyniosły zespołowi nowe płyty: "The Paramour Sessions" (2006), "Metamorphosis" (2009) oraz "The Connection" (2012). 27 stycznia 2015 roku do sprzedaży trafił album "F.E.A.R", który w pierwszym tygodniu premiery sprzedał się w ponad 24 000 egzemplarzy i trafił na piętnaste miejsce listy Billboard 200. W 2017 roku ukazał się krążek "Crooked Teeth" zawierający utwory hard rockowe, nu metalowe i rockowe, a dwa lata później typowo rockowy "Who Do You Trust?".

Hollywood Undead to zespół łączący brzmienie rap rocka i nu metalu. Ich debiutancki album "Swan Songs" ukazał się 2 września 2008 roku. Pomimo krytycznych recenzji kapela zyskała fanów, dzięki czemu kilka miesięcy później wydana została EP'ka "Swan Songs B-Sides". W grudniu 2010 roku do sieci trafiło nagranie "Hear Me Now" zwiastujące pojawienie się drugiego studyjnego krążka. "American Tragedy" wspierany przez utwory, takie jak "Hear Me Now" czy "Been to Hell" uplasował się na czwartym miejscu amerykańskiej listy Billboard 200, sprzedając się w ponad 66 000 egzemplarzy w ciągu pierwszego tygodnia. Kolejny album zatytułowany "Notes from the Underground" wydany został 8 stycznia 2013 roku. Krążek pomimo mniejszej sprzedaży trafił na drugą pozycję listy Billboard 200 i otrzymał pozytywne opinie zarówno ze strony krytyków, jak i potencjalnych fanów zespołu. W marcu 2015 Hollywood Undead wydał czwartą płytę "Day of the Dead", zaś dwa lata później pojawił się album "Five" (stylizowany na "V"). W pierwszym kwartale 2020 roku możemy spodziewać się najnowszego materiału z płyty "New Empire, Vol. 1". Utwory reprezentujące płytę - "Already Dead" oraz "Time Bomb" to dawka cięższego, hardrockowego brzmienia, które pokazuje zupełnie nowy kierunek, w którym zmierza zespół.

Papa Roach & Hollywood Undead - tego nie wolno przegapić!

Więcej informacji:

Papa Roach:

• Oficjalna strona: https://www.paparoach.com/
• Twitter: https://twitter.com/paparoach
• Facebook: https://pl-pl.facebook.com/paparoach/
• Instagram: https://www.instagram.com/paparoach/

Hollywood Undead:

• Oficjalna strona: https://www.hollywoodundead.com/
• Twitter: https://twitter.com/hollywoodundead
• Facebook: https://www.facebook.com/hollywoodundead
• Instagram: https://www.instagram.com/hollywoodundead/

Koncert w Polsce odbędzie się 7 marca 2020 roku, MTP Hala 3A, Poznań.