Pomiń
Poznań Game Arena

Konferencje

Poznań Game Arena - Bilety

0 Nadchodzące wydarzenia

Przykro nam ale nie mogliśmy znaleźć żadnych wydarzeń

Więcej o Poznań Game Arena

Lubisz grać w gry komputerowe? A może wolisz patrzeć, jak robią to inni? Już dziś zapraszamy Cię na największe targi gier komputerowych i rozrywki multimedialnej - Poznań Game Arena. W dniach od 18 do 20 października 2019 roku odbędzie się to niezwykłe gamingowe szaleństwo i nie możesz go przegapić!

Trochę historii:

Pierwsza odsłona Poznań Game Arena miała miejsce w 2004 roku. Jej forma znacząco odbiegała od ówczesnych, gdyż gry komputerowe były na równi stawiane z grami tradycyjnymi. Pierwszymi rozgrywkami z nagrodami finansowymi były turnieje w Fifę 2004 oraz finał zmagań w Counter Strike. Rok później PGA podzielono na trzy bloki tematyczne:

• Digital Arena – miejsce poświęcone rozrywce multimedialnej, grom komputerowym i nowoczesnym technologiom; • Fantasy Arena - raj dla miłośników gier karcianych, figurkowych, planszowych, RPGów, bitewniaków, szachów oraz brydża, a także ogólnie pojętej fantastyki;
• Extreme Arena (później Paintball Arena) - blok dla fanów ASG, Paintballa i odtwórstwa paramilitarnego. W 2009 roku PGA odbyło się ostatni raz w Poznaniu jako impreza podzielona na trzy niezależne bloki tematyczne. 2010 rok zaprosił nas do Warszawy na Targi Elektroniki Użytkowej i Gier Video ON/OFF. Umożliwiło to nawiązanie kontaktów biznesowych oraz lepsze zbadanie rynku i potrzeb graczy. Dwa lata pieczołowitych przygotowań pozwoliły stworzyć korzystniejsze rozwiązania ściśle dedykowane grom komputerowym, które już niezmiennie zagościły na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Co zobaczymy na takim evencie?

• Turnieje eSportowe - nie ważne, czy jesteś amatorem czy zawodowcem - zmierz się z innymi graczami podczas turniejów Counter Strike: Global Ofensive, League of Legends, Overwatch, Hearthstone, Fifa czy Tekken. Do wygrania atrakcyjne nagrody rzeczowe i finansowe!
• Premiery gier i sprzętów - do premiery gry jeszcze daleko, a tak bardzo chciałoby się ją zobaczyć... To możliwe! Wielu wydawców specjalnie czeka na ten dzień, by móc pokazać najświeższe perełki!
• Free Gaming Arena - miejsce, w którym Twoje oczy otworzą się szerzej. Ponad 850 stanowisk z najlepszym i najmocniejszym sprzętem do grania, zupełnie za darmo.
• Cosplay - "coś co tygryski lubią najbardziej" - polscy i zagraniczni cosplay'erzy, którzy doskonale odzwierciedlają bohaterów przeróżnych gier.
• Retro Games Arena - strefa gier retro, gdzie z łezką w oku powspominasz swoje ulubione gry lub dopiero poznasz pierwsze sprzęty do grania, które posiadali Twoi rodzice.

Potrzebujesz więcej informacji?

• Oficjalna strona: https://www.gamearena.pl
• Facebook: https://www.facebook.com/PoznanGameArena/
• Instagram: https://www.instagram.com/poznangamearena/