Pomiń
Queen Symfonicznie

Rock/Pop

Queen Symfonicznie - Bilety

22 Nadchodzące wydarzenia

Polska

Wydarzeń:22
Wczytano 20 z 22 wydarzeń

Więcej o Queen Symfonicznie

Queen - jeden z najlepszych zespołów na świecie, którego muzyka rozbrzmiewa w wielu domach. I można szczerze to napisać - będzie rozbrzmiewać przez wiele kolejnych lat, ponieważ pewne utwory uważane są za nieśmiertelne. Mimo, iż od śmierci Freddiego Mercury’ego minęły prawie trzy dekady to jego życie i twórczość stały się inspiracją dla wielu ludzi, także dla orkiestry Alla Vienna.

Alla Vienna to zespół stworzony w 2008 roku, na który składa się siedmiu instrumentalistów z bogatym dorobkiem artystycznym i estradowym. W pierwszych latach istnienia zespół skupiał się głównie na muzyce wiedeńskiej, rozszerzając sukcesywnie repertuar o muzykę musicalową, filmową i rozrywkową. Aktualnie główną wizytówką zespołu są nowatorskie projekty, które łączą różne gatunki muzyczne, m.in.: "Filmowe Piosenki z chórem", "Piosenki Anny German" czy "Muzyka Zespołu Queen Symfonicznie".

"Muzyka Zespołu Queen Symfonicznie" to jedyny w swoim rodzaju projekt prowadzony przez orkiestrę symfoniczną Alla Vienna, chór Vivid Singers oraz Mariusza Ostrowskiego wcielającego się w rolę frontmena zespołu Queen. Podczas każdego koncertu wierni fani mogą wsłuchać się w utwory perfekcyjnie odzwierciedlające dyskografię zespołu. Z pewnością nie brakuje utworów, takich jak: "Bohemian Rhapsody", "We Will Rock You", "I Want to Break Free" czy "The Show Must Go On". Każdy koncert to swoisty hołd oddawany Freddiemu Mercury’emu i jego wspaniałej twórczości.

Więcej informacji:

• Oficjalna strona: http://allavienna.pl/queen/
• Facebook: https://www.facebook.com/ProjektQueenSymfonicznie/