Pomiń
Rock Reggae Festival

Rock/Pop

Rock Reggae Festival - Bilety

1 Nadchodzące wydarzenia

Polska

Wydarzeń:1

Więcej o Rock Reggae Festival

Długo czekaliście, ale mamy nadzieję, że nie zapomnieliście o Rock Reggae Festival! Tak, tak! Wracamy do Was po sześciu latach przerwy.

Krótka historia:

Rock Reggae Festival powstał w 2005 roku z inicjatywy kilku śmiałków, którzy o pomoc w zorganizowaniu imprezy poprosili Ośrodek Kultury w Brzeszczach. Podczas pierwszej edycji zaproszono m.in. zespół Kilimandżaro, Blade Loki, Całą Górę Barwinków i Indios Bravos. W ciągu tych kilku lat przez sceny przewinęło się wiele polskich gwiazd wykonujących rock, reggae, ska lub punk-rock, była to także szansa dla mniej znanych zespołów, które dopiero co wkraczały w muzyczny świat. Ideą wydarzenia była przede wszystkim dobra zabawa przy dźwiękach reggae, rocka i muzyki alternatywnej. Ponadto był to doskonały sposób na spędzenie czasu w gronie nie tylko znajomych, ale także zupełnie obcych ludzi, którzy po kilku chwilach stawali się sobie naprawdę bliscy. Jak jest teraz?

Oczywiście wracamy pozytywnie nastawieni na wyjątkowe brzmienie gwiazd, takich jak: Pidżama Porno, Luxtorpeda, Tabu, Dubska i Jimmy Esposito. Wierzymy w ogrom fanów, którzy zawitają na stadion i będą bawić się równie dobrze, jak w poprzednich edycjach. Nic tak nie łączy, jak wspólne zamiłowanie do wspaniałej muzyki! My tam będziemy, Was nie może zabraknąć!

Więcej informacji:

• Oficjalna strona: http://www.rockreggae.pl/
• Facebook: https://www.facebook.com/RockReggaeFest/