Pomiń
Show French Touch

Rock/Pop

Show French Touch - Bilety

0 Nadchodzące wydarzenia

Przykro nam ale nie mogliśmy znaleźć żadnych wydarzeń

Więcej o Show French Touch

SHOW FRENCH TOUCH

French Touch to wielowymiarowe wydarzenie, realizowane raz do roku na terenie całej Polski. Jego punktem kulminacyjnym jest wielkie Show French Touch, spektakularne muzyczno-kulturalne wydarzenie w Teatrze Wielkim Operze Narodowej, emitowane przez telewizję TVN.

Show French Touch to prawdziwa uczta dla zmysłów. To podróż po najciekawszych zakamarkach Francji, zarówno artystycznych jak i geograficznych. To smakowanie tego, co najbardziej francuskie i radość z życia à la française.

Show French Touch co roku zrzesza najwybitniejszych artystów polskich i francuskich, zarówno kultowych, jak i młode talenty, tym samym celebrując przyjaźń polsko-francuską. To tutaj wystąpił po raz pierwszy w Polsce kabaret Moulin Rouge świętując 130 rocznicę istnienia oraz takie gwiazdy jak Willy William, Ewa Farna, Suzane czy Laurent Voulzy.

W tym roku na scenie będzie można zobaczyć muzyczne popisy Zaz, Cleo, Pascal Obispo, Shanguy, Sound and Grace, a także pokaz kolekcji autorstwa Chantal Thomass czy liczne popisy taneczne. W atmosferę wieczoru wprowadzą nas Anna Kalczyńska i Marcin Prokop, a po części głównej na gości będą czekać liczne niespodzianki!

Show French Touch to wyjątkowe wydarzenie, którego nie można przegapić! Kup bilety już dzisiaj!

Więcej informacji:

• Oficjalna strona: https://www.frenchtouchlabellevie.pl
• Facebook: https://www.facebook.com/FrenchTouchLaBelleVie/
• Instagram: https://www.instagram.com/frenchtouchlabellevie/

Spektakl odbędzie się 17 października 2020 roku w Teatrze Wielkim Opery Narodowej w Warszawie.