Pomiń
Soundlake Festival

Rock/Pop

Soundlake Festival - Bilety

0 Nadchodzące wydarzenia

Przykro nam ale nie mogliśmy znaleźć żadnych wydarzeń

Więcej o Soundlake Festival

Na muzycznej mapie naszego regionu powstaje właśnie nowy festiwal dla wszystkich fanów muzyki na wysokim poziomie. Mowa o Soundlake Festival, który odbędzie się 31 sierpnia 2019 r., czyli na zakończenie letnich wakacji. W tym roku wydarzenie zagości w Amfiteatrze Miejskim, a wokół niego powstanie małe miasteczko festiwalowe, w którym znajdziemy wiele atrakcji:
- wybitni polscy artyści
- strefa food-trucków
- strefa dla dzieci
- scena dj's
+ wydarzenia towarzyszące

Artyści:
Fisz Emade Tworzywo
The Dumplings
Mikromusic
PARA


PARA istnieje od Lutego 2018 r.
Zespół tworzą:
Aleksandra Jabłońska odpowiedzialna za teksty, melodie i wokal
Jakub Cybula, pochodzący z Iławy, odpowiedzialny za produkcję muzyczną i instrumenty klawiszowe
Piotr Królikowski odpowiedzialny za instrumenty perkusyjne

Muzyka, którą wykonują obija się o elektronikę, POP i alternatywę, wciąż są na etapie poszukiwania własnego brzmienia.
Mieszanka barw ich charakterów wygenerowała żółty kolor, ściągnięty z niebios, który wiernie towarzyszy im w stylizacjach scenicznych i staje się wizytówką zespołu.

Fisz Emade w ciągu ostatnich 15 lat wydali 10 płyt utrzymanych w bardzo różnorodnej stylistyce.
Wszystkie ich produkcje łączy jeden składnik - wysoka jakość i zaangażowanie. Po udanych trasach koncertowych i świetnie przyjętej płycie "Drony", Fisz Emade Tworzywo ruszył w trasę z nowym albumem „Radar”.

The Dumplings
Błyskotliwy debiut w 2013 roku sprawił, że ich muzyką zainteresowały się największe wytwórnie w Polsce.
The Dumplings powraca i prezentuje ‘RAJ, czyli trzeci studyjny album duetu tworzonego przez Justynę Święs i Kubę Karasia.
Nowa płyta została w całości napisana, skomponowana i wyprodukowana przez twórców ‘złotych’ ‘No Bad Days’ i ‘Sea You Later’.
Muzycznie to wciąż elektropop na najwyższym poziomie, w charakterystycznym dla The Dumplings stylu, ale w porównaniu do poprzednich produkcji jest zdecydowanie dojrzalej. Wszystkie teksty napisane na płycie są w języku polskim, co na pewno otwiera w karierze zespołu nowy rozdział.

Mikromusic gra muzykę określaną jako avant pop lub art pop. W ich twórczości słychać inspiracje słowiańskim folkiem, jazzem, rockiem i elektroniką. Na koncie mają sześć płyt studyjnych i trzy albumy koncertowe. Grali na najważniejszych polskich festiwalach i koncertowali za granicą.
Zespół został dwukrotnie nominowany do najważniejszej polskiej nagrody muzycznej czyli Fryderyków w kategorii Alternatywna Płyta Roku, a teledyski do ich utworów wielokrotnie otrzymały wyróżnienia. Ostatnia płyta „Tak mi się nie chce” oraz wyprzedane sale koncertowe plasują zespół w gronie najbardziej popularnych zespołów w Polsce roku 2019 r.

Skład zespołu:
Natalia Grosiak – wokal
Dawid Korbaczyński – gitara
Robert Szydło – gitara basowa
Robert Jarmużek – piano
Adam Lepka – trąbka i instrumenty perkusyjne
Łukasz Sobolak – perkusja