Pomiń
Spring Break

wrzesień-listopad 2020 / Poznań

Spring Break

Bilety

0 Nadchodzące wydarzenia

Przykro nam ale nie mogliśmy znaleźć żadnych wydarzeń

Więcej

Spring Break powraca!

Najważniejszy polski festiwal showcase’owy w wyjątkowej odsłonie potrwa od 19 września do 24 października.

Ponad 20 wydarzeń w całym Poznaniu, na przestrzeni dwóch miesięcy. Tak w skrócie zapowiada się program wyjątkowej – jak wszystko w tym roku – odsłony Spring Breaka.

- Festiwal nie ma szansy odbyć się w dotychczasowej trzydniowej formule. Wybraliśmy wariant hybrydowy: koncerty odbywać się będą dwa- trzy razy w tygodniu i będą dostępne zarówno online, jaki dla dozwolonej liczby widzów na żywo. Co najważniejsze – wszystkie odbędą się w Poznaniu – mówi Łukasz Minta z fundacji Fast Forward, która organizuje festiwal.

Na festiwalu najliczniej zaprezentują się wykonawcy związani z Poznaniem, m.in. Wczasy, Rosalie., Swiernalis, Izzy and The Black Trees czy Michał Kowalonek. Nie zabraknie też części konferencyjnej, której program zostanie ogłoszony w osobnym komunikacie.

Koncerty odbędą się w klubach i salach koncertowych w centrum miasta. Wśród festiwalowych lokacji nie zabraknie dobrze znanych miejsc: Tama, Dragon, KontenerART, Scena na Piętrze, Blue Note, Próżność czy Schron to tylko niektóre z nich. To formuła umożliwiająca przede wszystkim wsparcie poznańskich artystów, animatorów i klubów muzycznych. Miasto Poznań pozostaje głównym mecenasem festiwalu.

- Zarówno organizatorzy, jak i Miasto Poznań, które przekazuje najwyższą dotację na wsparcie festiwalu, mają wspólny cel: pomoc dla poznańskich artystów i animatorów sceny muzycznej, w tym klubów muzycznych – mówi Jędrzej Solarski, Zastępca Prezydenta Miasta Poznania.

Od 2014 roku Spring Break Showcase Festival & Conference jest najważniejszą, polską imprezą nie tylko prezentującą gwiazdy, ale przede wszystkim wspierającą muzycznych debiutantów. Spring Break w pełni wspiera politykę miasta, która promuje solidarność z lokalną branżą kulturalną i artystami.

Bilety:

• Na każde wydarzenie będą obowiązywać osobne bilety wstępu. Szczegółowe informacje wkrótce.

• Bilety zakupione dotychczas na kwietniową edycję festiwalu zachowują ważność na edycję przyszłoroczną.

Organizatorem festiwalu jest Fundacja FAST FORWARD.

FAQ

Festiwal Spring Break będzie odbywać się od 19 września do 24 października.

Koncerty odbędą się w klubach i salach koncertowych w centrum miasta Poznań. Wśród festiwalowych lokacji nie zabraknie dobrze znanych miejsc: Tama, Dragon, KontenerART, Scena na Piętrze, Blue Note, Próżność czy Schron.

Bilety na Spring Break można kupić od 15 września 2020 od godziny 12:00.

Na festiwalu Spring Break wystąpią: thekayetan, CUKIER, SMUGY, Baasch, Vyspa, Rosalie., Wczasy, Niemoc, Zofja, Krzysztof Napiórkowski, Iga Kozacka, BEZ, Impala, Zimnv, Fickle Vibe, Strange Clouds, Izzy And The Black Trees, Michał Kowalonek, Neons, Swiernalis, Lua Preta, Wiraszko – DJ Set.

Bilety zakupione dotychczas na kwietniową edycję festiwalu zachowują ważność na edycję przyszłoroczną.

Bilety kupisz na ticketmaster.pl.

Organizatorem festiwalu Spring Break jest Fundacja FAST FORWARD.

Więcej informacji o festiwalu Spring Break zdobędziesz na: www.spring-break.pl oraz https://www.facebook.com/SpringBreakShowcase