Pomiń
Summer Fall Festival

Rock/Pop

Summer Fall Festival - Bilety

0 Nadchodzące wydarzenia

Przykro nam ale nie mogliśmy znaleźć żadnych wydarzeń

Więcej o Summer Fall Festival

Jeśli komuś nadal mało jest koncertów to na zakończenie wakacji mamy dla Was coś specjalnego - rockowe i metalowe brzmienia podczas Summer Fall Festival! 31 sierpnia 2019 roku na Plaży w Płocku odbędzie się kolejna edycja tego niesamowitego eventu, na którym zagoszczą nie tylko polskie gwiazdy.

Miłośnicy mocniejszych kawałków z pewnością znają utwory, takie jak: "Arahja", "Gdy nie ma dzieci", "Nieobecny nieznajomy", "Nie ma nieba" czy "Idą chłopcy". Tak, tak - dobrze myślicie. W tegorocznej odsłonie na scenie zagrają: Kult, Luxtorpeda, Decapitated, Happysad, a także The Analogs i Reszta Pokolenia. Prawdziwą gwiazdą wieczoru stanie się jednak portugalski zespół Moonspell, grający muzykę łączącą w sobie black i gothic metal. 27 lat istnienia jest potwierdzeniem ich wyjątkowości i zdolności. 3 października 2017 roku wydany został ich ostatni jak dotąd album zatytułowany "1755", w całości śpiewany po portugalsku, którego utwory opisują historię trzęsienia ziemi w Lizbonie w 1755 roku. Ale muzycy nie powiedzieli ostatniego słowa i już zapowiedzieli powstanie kolejnego krążka, którego wydanie zaplanowane jest na 2020 rok.

Jeśli chcecie po raz kolejny poczuć ten dreszczyk emocji to nie może Was tam zabraknąć! Odliczanie do końca wakacji - czas start!

Informacje i fotorelacje znajdziecie na oficjalnym profilu Facebook: https://www.facebook.com/SummerFallFestival