Pomiń
Szkoła Wygranych

Konferencje

Szkoła Wygranych - Bilety

1 Nadchodzące wydarzenia

Polska

Wydarzeń:1

Więcej o Szkoła Wygranych

Czy zdarza Ci się myśleć, że Twoje życie jest nic nie warte? Czy uważasz, że nic Ci się nie udaje i, że zawsze masz pod górkę, a inni mają o wiele lepiej? Przestań w tej chwili! Jesteś kowalem swojego losu i to Ty decydujesz, jak Twoje życie potoczy się dalej. Musisz uwierzyć w siebie i swoją siłę! Masz w sobie niezwykły potencjał, który tylko czeka, by go użyć. Nie stój w miejscu! Rusz do przodu, nie cofaj się i nie zatrzymuj. To jest Twój czas, który musisz wykorzystać. Dasz sobie radę ze wszystkim, bo nie ma rzeczy niemożliwych. Nawet najmniejsza zmiana jest wielkim krokiem do wspaniałego życia!

Wsłuchaj się w rady mówców podczas największej motywacyjnej imprezy Szkoła Wygranych. Prowadzący event, czyli Krzysztof Król i Jan Gajos to wyjątkowi ludzie, odnoszący sukces, pewni siebie i pewni rad, które przekazują swoim słuchaczom. Dzięki nim Twoja pewność siebie wzrośnie. Zaczniesz pozytywnie patrzeć w przyszłość, a Twoja motywacja do działania wzrośnie. Uwierzysz, że marzenia spełniają się, jeśli tylko tego chcemy i temu pomożemy. Od teraz nie będziesz mieć problemu z ustawianiem sobie priorytetów. Każdy cel, który sobie postawisz, osiągniesz w mgnieniu oka. Zapisz się już dziś i nie zwlekaj!

Szkoła Wygranych to nie tylko przekazywana wiedza. To doskonałe ćwiczenie, dzięki któremu poznamy siebie na nowo. To wspaniałe historie ludzi, którym się udało. To także nadzwyczajna impreza, na której możemy zawrzeć nowe znajomości i świetnie bawić się podczas pokazów laserowych i pirotechnicznych.

Więcej informacji znajdziesz na oficjalnej stronie: http://www.szkolawygranych.pl/