Pomiń
  1. Strona główna
  2. Sztuka i Teatr
  3. Konferencje
  4. Szkoła Wygranych
Szkoła Wygranych

Konferencje

Szkoła Wygranych - Bilety

1 Nadchodzące wydarzenia

Wybierz Datę

Polska

Wydarzeń:1

Więcej o Szkoła Wygranych

wyzwanie90dni WIELKA ZMIANA MAŁYMI KROKAMI prezentuje:
SZKOŁA2020 WYGRANYCH

Najpotężniejsza Impreza Motywacyjna Na Świecie
TAURON Arena Kraków, 11 STYCZNIA 2020


Szkoła wygranych to najpotężniejsza impreza motywacyjna na świecie, gdzie na drugi dzień zamiast bólu głowy jak po normalnej imprezie, będziesz mieć ogromną motywację do działania i konkretny plan działania na cały nowy rok. To niesamowity pokaz laserów, pirotechniki, światła i muzyki, gdzie bez wytchnienia nie tylko zdobędziesz nową wiedzę, zaplanujesz swoje życie, ale też będziesz tańczyć i bawić się w towarzystwie tysięcy wspaniałych ludzi, którzy chcą tak, jak Ty iść do przodu, zmieniać swoje życie na lepsze i wspierać innych na drodze do szczęścia i spełnienia.

Szkoła Wygranych to:
* Niesamowita podróż wgłąb Twoich marzeń, celów i charakteru
* Najlepsza impreza życia bez kropli alkoholu
* Niesamowite show laserów, światła i poruszające nagłośnienie
* Krzysztof Król i Jan Gajos na żywo
* Możliwość poznania tysięcy ludzi, którzy idą do przodu i wzajemnie się wspierają
* Gigantyczny kopniak motywacji na Nowy Rok 2020

Czego Krzysztof Król i Jan Gajos nauczą Cię na konferencji:
* Jak odkryć swoje marzenia i odkopać je spod gruzu ograniczeń
* Jak ustawić konkretne cele i plan działania
* Jak nabrać wewnętrznej spójności i pogodzić się z przeszłością
* Będziesz mieć jedyną szansę przeżyć na żywo niesamowitą podróż wgłąb Twojej wyobraźni “Bąbelek”
* Wyrobisz w sobie nawyki, zwiększające poziom Twojej pewności siebie

Jakich zmian możesz się spodziewać po Szkole Wygranych 2020?
* Zwiększona pewność siebie
* Większa motywacja do działania
* Twoje marzenia i spójne z nimi cele
* Pogodzenie się z przeszłością i radosna perspektywa przyszłości
* Poprawa relacji z bliskimi i w środowisku zawodowym
* Wspomnienia - będzie to dla Ciebie jeden z najpiękniejszych dni Twojego Życia

Czym zatem jest szkoła wygranych?

Szkoła Wygranych 2020 to unikatowy w skali Europy projekt o charakterze rozrywkowo-edukacyjnym. O wyjątkowości tej imprezy stanowić mają nie tylko skala przedsięwzięcia (sala mogąca pomieścić kilkanaście tysięcy osób), trenerzy występujący na scenie, oraz klimat wydarzenia ale również oprawa muzyczno-wizualna (pokazy laserowe, gra światła i dźwięku, niesamowicie intensywne ćwiczenia na wyobraźnię).

W jednym z najnowocześniejszych obiektów świata (TAURON Arena Kraków), tysiące uczestników przeżyją unikatową przygodę - podróż wgłąb swojej wyobraźni, marzeń, celów, przekonań i obaw. Podczas imprezy uczestnicy będą pracować nad swoimi ograniczeniami, pewnością siebie, celami, kierunkiem myślenia - planując swoje życie i uzyskując narzędzia niezbędne do realizacji tego planu.

Całodzienny event (10:00-19:00) będzie prowadzony w formie 30-minutowych bloków szkoleniowych przeplatanych kilkuminutowymi blokami muzyczno-imprezowymi z pokazami światła i dźwięku.

Imprezę/szkolenie poprowadzą:

Krzysztof Król - milioner mieszkający na rajskiej wyspie w Tajlandii i stamtąd tworzący wyjątkowe na skalę światową projekty edukacyjne. Najskuteczniejszy w Polsce motywator i trener rozwoju osobistego, autor 9 książek, założyciel 15 firm, podróżnik, uczestnik IRONMAN, doktorant psychologii i pasjonat tematyki motywacyjnej. Jest prezesem i założycielem dwóch spółek produkujących aplikacje mobilne do nauki języków, których używa kilka milionów ludzi z całego świata, założyciel najpotężniejszego na świecie programu rozwoju osobistego Wyzwanie90dni. Jego wykłady każdego miesiąca oglądają setki tysięcy Polaków z całego świata.

Jan Gajos - mówca, autor, współtwórca aplikacji mobilnej do nauki języka angielskiego LingLing, odnoszący sukcesy przedsiębiorca, finalista licznych biegów z przeszkodami oraz trener rozwoju osobistego, którego prawdziwą pasją jest drugi człowiek. Współtwórca najpotężniejszego na świecie programu rozwoju osobistego Wyzwanie90dni. Każdego dnia dzięki swoim szkoleniom oraz indywidualnym konsultacjom pomaga tysiącom ludzi odblokować w pełni swój potencjał. Swoim życiem udowadnia, że każdy może osiągnąć sukces jeśli tylko odpowiednio go zaplanuje.

Po więcej informacji zapraszamy na strony:
http://www.szkolawygranych.pl/
https://wyzwanie90dni.pl/