Pomiń
Targi FIT EXPO

Wellness

Targi FIT EXPO - Bilety

0 Nadchodzące wydarzenia

Przykro nam ale nie mogliśmy znaleźć żadnych wydarzeń

Więcej o Targi FIT EXPO

Twoją pasją jest fitness? Sport to dla Ciebie źródło energii? Wolny czas spędzasz na treningach? Zapraszamy na Targi FIT EXPO.

Jeśli kochasz sportową rywalizację, czerpiesz satysfakcję z osiągania postawionych przed sobą celów, a Twoją ambicją jest, by stale pokonywać swoje słabości, FIT EXPO FUN jest propozycją dla Ciebie. Radość, energia, dreszcz adrenaliny w czasie rywalizacji – obiecujemy, że doświadczysz pełnej skali sportowych emocji. Już teraz zarezerwuj czas, by wziąć udział w kilkudziesięciu zajęciach crossfit, fitness i warsztatach tańca, podjąć rękawicę na ringu bokserskim czy zrelaksować się na warsztatach jogi. W ramach targów poznasz ofertę najlepszych szkół fitness z całej Polski i wybierzesz program treningów optymalnie dopasowany do Twoich potrzeb i preferencji. Ponadto będziesz mieć możliwość wzięcia udziału w licznych wydarzeniach sportowych, w tym m.in. Poznań Fight Show czy Personal Record Day. Wizyta na FIT EXPO to również okazja do skorzystania z bezpłatnych konsultacji fizjoterapeutów, rehabilitantów i dietetyków. Nie zabraknie również mody sportowej, oferty odżywek i suplementów czy przeglądu fachowej prasy.

FIT EXPO to miejsce idealne dla każdego, kto dba o swoją kondycję. Dołącz do entuzjastów fitnessu i spędź aktywny weekend na terenach MTP! #thenewiscoming