1. Strona domowa
  2. Sztuka i Teatr
  3. Konferencje
  4. Targi Sprzętu Pływającego i Sportów Wodnych BOATEX
Targi Sprzętu Pływającego i Sportów Wodnych BOATEX

Konferencje

Targi Sprzętu Pływającego i Sportów Wodnych BOATEX Bilety

Nie znaleziono wydarzeń

Przykro nam ale nie mogliśmy znaleźć żadnych wydarzeń

Więcej o Targi Sprzętu Pływającego i Sportów Wodnych BOATEX

Poczuj wiatr!
W 2019 roku w Poznaniu odbędzie się już piąta edycja Targów Sprzętu Pływającego i Sportów Wodnych BOATEX. To wydarzenie kierowane do wszystkich miłośników aktywnego spędzania czasu nad wodą, zarówno tych doświadczonych z wieloletnim stażem i ogromną wiedzą, jak i tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z szeroko pojętą rekreacją na wodzie.
Targi BOATEX co roku stanowią zapowiedź nowego sezonu żeglarskiego i są doskonałą okazją, żeby się do niego przygotować pod względem sprzętowym. Na halach targowych zostaną „zacumowane” łodzie motorowe i żaglowe. Pojawią się także skutery wodne, szeroki wybór kajaków i pontonów, a także oferta odzieży sportowej, wyposażenia oraz akcesoriów żeglarskich i motorowodnych.
Targi BOATEX to również tętniąca życie scena żeglarska, na której w roli głównej wystąpią doświadczeni podróżnicy opowiadający o swoich morskich wyprawach i niezwykłe historie, którymi żyje żeglarski świat. Doświadczeni żeglarze niewątpliwie odnajdą tu nowe możliwości do realizacji swoich rejsów marzeń. Amatorzy z kolei będą mogli skorzystać z inspiracji i wiedzy, jaką dzielić się będą zaproszeni przez organizatorów goście i wystawcy.

Więcej informacji: www.boatex.pl