Pomiń
The Harbour Of Heaven

Dance/Electronic

The Harbour Of Heaven - Bilety

0 Nadchodzące wydarzenia

Przykro nam ale nie mogliśmy znaleźć żadnych wydarzeń

Więcej o The Harbour Of Heaven

The Harbour Of Heaven, to Festiwal muzyki i obrazu, który odkrywa najnowsze rozwiązania sceniczne i wyznacza nowy pułap doznań, niespotykanych na tego rodzaju wydarzeniach.

“Witajcie w świecie THE HARBOUR OF HEAVEN” Tworzymy w ten sposób Polską markę festiwali na światowym poziomie. Pierwsze wydarzenie miało miejsce w Bydgoszczy i było jednocześnie inauguracją cyklu eventów propagujących połączenie dźwięku i obrazu w wyjątkowych aranżacjach, wystąpili dla nas artyści plasujący się w top 10 światowej sceny muzyki trance.

W dniach 15 i 16 maja 2020 zapraszamy na pierwsze spotkanie z cyklu The Harbour of Heaven CLUB STAGE, które jest Klubową odsłoną Festiwalu.

15 maja 2020 już od godz 18: 00 Kraków, ul. Reymonta 22 Hala sportow TS Wisła
16 maja 2020 od godz: 18:00 Zabrze, ul. Matejki 6, Zabrze Hala widowiskowa MOSiR


Jako jedyni w Polsce zaprezentujemy Państwu niesamowite połączenie dźwięku i obrazu, a wykorzystanie mappingu 3d w naszej scenografii daje niezapomniane wrażenia.

Na scenie zaprezentują swoje umiejętności: Marnik, DRENCHILL & Indiiana, Benassi Bros & Dhany, SKYTECH, ADAM DE GREAT, KOMODO, Dj KUBA& NEITAN, BOUNCE INC, DIRTHY RUSH & GREGOR ES, BERNARD DRAGO, JOKI

Artyści reprezentują najnowsze trendy w muzyce klubowej. Od największych przebojów radiowych przez standardy znane i lubiane, aż po mocne uderzenie znane z największych festiwali muzycznych. W trakcie występów przygotowaliśmy wiele atrakcji dodatkowych, między innymi pokaz pirotechniki scenicznej, tancerze, rewiowe show, live akty z udziałem wokalistów i instrumentalistów oraz wiele innych.

Czeka nas wspólnie 10 godzin nieprzerwanej zabawy w najlepszym towarzystwie.