2 Wyniki

Wybierz Datę

Polska

Brak nadchodzących wydarzeń w Polska

Nie martw się, poniższe wydarzenia są nadal dostępne

Wydarzenia Międzynarodowe

2 Wydarzeń

Więcej o Tom Odell

Cechuje go subtelność i pewna nieśmiałość. Jego delikatna uroda i melancholijny głos stały się magnesem przyciągającym tysiące fanów z całego świata. Tom Odell, bo o nim mowa, to brytyjski piosenkarz, muzyk i autor własnych tekstów. Swoje zamiłowanie do muzyki rozpoczął od nauki gry na pianinie w szkole podstawowej Seaford College. Będąc 13-latkiem zaczął pisać swoje autorskie piosenki, lecz wrodzona introwersja nie pozwoliła mu w tamtym czasie pochwalić się talentem. Swoją karierę rozpoczął od występowania w klubach nocnych podczas scen otwartych dla każdego. W trakcie studiów na uniwersytecie muzycznym British and Irish Modern Music Institute współtworzył zespół "Tom and The Tides", z którym nagrał piosenkę "Spider" dla uniwersyteckiego albumu "What's Inside Your Head Vol. 3."

W późniejszym czasie Odell postawił na bycie solistą. Odkrycie jego talentu przez Lily Allen zaowocowało podpisaniem kontraktu z wytwórnią In The Name Of oraz wydaniem w październiku 2012 roku debiutanckiego zapisu muzycznego w wersji rozszerzonej "Songs from Another Love". W styczniu 2013 roku muzyk ogłoszony został jako jeden z 15 nominowanych do plebiscytu "BBC Sound of 2013". W tym samym miesiącu jego singiel "Another Love" został wykorzystany przez BBC do reklamowania ich kalendarza na 2013 rok.

Debiutancki album Odella "Long Way Down" ukazał się 24 czerwca 2013 roku, zajmując natychmiastowo 1 miejsce na oficjalnej liście UK Official Chart. Podczas ceremonii wręczania nagród Ivor Novello Awards w 2014 roku Odell został okrzyknięty najlepszym autorem piosenek roku. Jego utwór "Can't Pretend" został wykorzystany w serialu telewizyjnym "The 100", natomiast piosenki "Heal" oraz "Another Love" użyto w filmach, takich jak "If I Stay" czy "The Vampire Diaries". Prace nad drugim studyjnym albumem rozpoczęły się w 2015 roku. Z początkiem kwietnia 2016 roku pojawił się pierwszy singiel "Wrong Crowd", który był zapowiedzią albumu o tej samej nazwie. Podczas trasy koncertowej "No Bad Days Tour" Odell ujawnił, iż pracuje nad piosenkami do trzeciego albumu o nazwie "Jubilee Road", który ma pojawić się z końcem października 2018.

Bądź na bieżąco z informacjami o wokaliście:
• Oficjalna strona: https://www.tomodell.com/
• Twitter: https://twitter.com/tompeterodell
• Facebook: https://web.facebook.com/TomOdellmusic/?_rdc=1&_rdr
• Instagram: https://https://www.instagram.com/tompeterodell/

Koncerty w Polsce odbędą się 25 stycznia 2019 roku, Tauron Arena, Kraków, oraz 26 stycznia 2019 roku, COS Torwar, Warszawa.