Pomiń
Tomek i Przyjaciele

Teatr dla dzieci

Tomek i Przyjaciele

Bilety

20 Nadchodzące wydarzenia

Polska

Wydarzeń:20
Wczytano 20 z 20 wydarzeń

Więcej

Ciuch-ciuch! Tomek i Przyjaciele, bohaterowie wspaniałej bajki wreszcie przyjeżdżają do Polski! Zapraszamy na wspaniałe muzyczne show z udziałem bohaterów kultowej bajki, która cieszy i bawi polską publiczność od ponad 25 lat!

Tym razem sympatyczne i wesołe lokomotywy zabierają dzieci w magiczną, teatralną podróż! Na scenie zobaczymy bohaterów kultowej bajki na żywo, naturalnej wielkości. Znane i lubiane piosenki w polskich wersjach językowych, śpiewane będą przez roztańczoną grupę aktorów. Widzów w każdym wieku oczaruje wspaniała scenografia, której najważniejszą częścią są poruszające się po scenie lokomotywy! Czwórkę nierozłącznych przyjaciół: Tomka, Piotrusia, Gabrysia i Kubę czekają wspaniałe przygody, podczas których spotkają oni niezwykłe postacie, w tym niezapomnianego Grubego Zawiadowcę! Zapraszamy dzieci i dorosłych na wspaniałą opowieść o tym, jak dzielny Tomek ratuje cyrk.

Widowisko jest polska wersją międzynarodowego hitu przygotowanego w Holandii, który w ciągu ostatnich 4 lat zobaczyło ponad 300 tys. widzów w całej Europie. W teatrze, tak jak na ekranie, Tomek i jego przyjaciele zapraszają dzieci do świata wyobraźni i historii. Dzieci zaczynają przygodę ze swoimi pociągowymi przyjaciółmi i doświadczają ponadczasowych lekcji odkrywania przyjaźni i współpracy.

Osoby z niepełnosprawnościami

Udział widzów z niepełnosprawnościami

Czy dzieci z niepełnosprawnością mają wstęp wolny lub ze zniżką?

Dzieci poruszające się na wózkach mają bezpłatny wstęp na spektakl. Liczba takich miejsc jest ograniczona. W celu potwierdzenia dostępności miejsc na sali, prosimy o kontakt pod adresem: https://help.ticketmaster.pl/hc/pl/requests/new. Opiekun dziecka musi opłacić swój bilet, potwierdzając uczestnictwo niepełnosprawnego.

Czy dzieci poruszające się na wózkach mogą obejrzeć spektakl i czy muszą mieć bilet?

Na każdy spektakl posiadamy niewielką liczbę miejsc dla dzieci poruszających się na wózkach. Prosimy o kontakt pod adresem https://help.ticketmaster.pl/hc/pl/requests/new w celu sprawdzenia, czy miejsca są jeszcze dostępne. Po mailowym potwierdzeniu uczestnictwa z Ticketmaster, dzieciom poruszającym się na wózkach zapewniamy darmowe uczestnictwo w spektaklu. Ich opiekun musi posiadać swój bilet, który może od razu opłacić, potwierdzając tym samym uczestnictwo dziecka z niepełnosprawnością w spektaklu.


Informacje kontaktowe

Tylko dla osób ubiegających się o miejsce dla osoby niepełnosprawnej.

FAQ

Przedstawienie będzie trwało 65 minut.

Nie.

Tak.

Tak.

Nie. To rodzice i opiekunowie decydują o tym, w jakim wieku dzieci chcą zabrać na spektakl.

Wszystkie dzieci, które ukończyły 2 lata, muszą posiadać bilet na miejsce numerowane. Dzieci młodsze niż 2 lata nie potrzebują oddzielnych biletów. Mogą one wejść na widownię z opiekunem posiadającym swój bilet oraz dokument potwierdzający wiek dziecka. Podczas spektaklu dzieci te siedzą na kolanach swojego opiekuna.

Dziecko do 2. roku życia musi siedzieć na kolanach dorosłego opiekuna, który posiada bilet. Opiekun dziecka powinien posiadać przy sobie dokument potwierdzający wiek dziecka. Dzieci powyżej 2 lat muszą posiadać osobne miejsce i osobny bilet. Dzieci te mogą siedzieć na kolanach opiekuna, o ile nie będą zasłaniały widoku innym uczestnikom.

Nie, dziecko poniżej 2 roku życia, jeśli siedzi na kolanach dorosłego opiekuna, nie musi mieć biletu. Opiekun dziecka powinien posiadać przy sobie dokument potwierdzający wiek dziecka.

Mniejszym dzieciom zapewniamy specjalne podkładki na siedzenia, aby zapewnić im dobrą widoczność. Opiekunowie dzieci będą mogli pobrać podkładki na siedzenie wchodząc na widownię.

Wszystkie dzieci do 12. roku życia muszą być pod opieką osoby dorosłej. Dzieci powyżej 12. roku życia muszą mieć przy sobie dokument tożsamości ze zdjęciem (legitymacja szkolna, dowód osobisty, bilety miesięczny, karta rowerowa itp.) oraz oryginał oświadczenia na piśmie od rodziców lub opiekunów, potwierdzające ich zgodę na udział w spektaklu wraz z ich podpisem.

Tak.

Tak, zazwyczaj aktorzy po spektaklu wychodzą, żeby zrobić sobie zdjęcie z publicznością.

W holu znajduje się ścianka - specjalne miejsce do robienia zdjęć z wizerunkiem Tomka. 10 minut po zakończeniu każdego spektaklu pojawią się aktorzy, którzy będą pozować do zdjęć.

Wszystkie daty i miejsca, w których można zobaczyć spektakl “Tomek i Przyjaciele” podane są na stronie www.tomekiprzyjacielenazywo.pl, w zakładce “Kup bilet”, na stronie dystrybutora biletów Ticketmaster oraz na Facebooku: https://www.facebook.com/pg/tomekiprzyjacielenazywo/events/. Strony są na bieżąco aktualizowane o nowe przedstawienia.

Wszystkie daty i miejsca, w których można zobaczyć spektakl “Tomek i Przyjaciele” podane są na stronie www.tomekiprzyjacielenazywo.pl, w zakładce “Kup bilet”, na stronie dystrybutora biletów Ticketmaster oraz na Facebooku. Obserwuj nas, aby dowiedzieć się ważnych wydarzeniach związanych ze spektaklem oraz o kolejnych odsłonach spektaklu: https://www.facebook.com/pg/tomekiprzyjacielenazywo.

Tylko dzieci poruszające się na wózkach mają bezpłatny wstęp na spektakl. Liczba takich miejsc jest ograniczona. W celu potwierdzenia dostępności miejsc na sali, prosimy o kontakt pod adresem: https://help.ticketmaster.pl/hc/pl/requests/new. Opiekun dziecka musi opłacić swój bilet, potwierdzając uczestnictwo niepełnosprawnego.

Na każdy spektakl posiadamy niewielką liczbę miejsc dla dzieci poruszających się na wózkach. Prosimy o kontakt pod adresem https://help.ticketmaster.pl/hc/pl/requests/new w celu sprawdzenia, czy miejsca są jeszcze dostępne. Po mailowym potwierdzeniu uczestnictwa z Ticketmaster, dzieciom poruszającym się na wózkach zapewniamy darmowe uczestnictwo w spektaklu. Ich opiekun musi posiadać swój bilet, który może od razu opłacić, potwierdzając tym samym uczestnictwo dziecka z niepełnosprawnością w spektaklu.

Oferujemy bilety w różnych cenach i w kilku strefach cenowych. Prosimy wejść na stronę Ticketmaster.pl (klikając we wskazany link: https://www.ticketmaster.pl/artist/tomek-i-przyjaciele-bilety/31973) i znaleźć wydarzenie, w którym chcesz wziąć udział. Na stronie wydarzenia otrzymasz informację, czy są jeszcze dostępne miejsca i są podane ceny biletów.

Nie, nie oferujemy zniżek na bilety.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc nie przyjmujemy rezerwacji.

Tak, o ile bilety nie zostaną wcześniej wyprzedane. Rekomendujemy zakup biletów z wyprzedzenie. Bilety można kupić przez Internet na Ticketmaster.pl.

Nie. Na miejscu płatności będzie można dokonać płatności tylko gotówką.

Rozwiązywaniem problemów związanych z procesem zakupu biletów zajmuje się firma Ticketmaster, która prowadzi sprzedaż biletów na przedstawienie.

Jeśli nadal będziesz mieć problem, prosimy skontaktować się z ticketmaster.pl. Zanim to zrobisz, polecamy sprawdzenie najczęstszych problemów z zakupem biletów. Informacje znajdziesz tu: pomoc.ticketmaster.pl

Biuro Obsługi Klienta tel. 22 395 87 00

Jeśli zapłaciłeś/aś za bilety, transakcja przeszła pomyślnie i masz potwierdzenie, że środki z Twojego konta lub karty został prawidłowo pobrane, a nie dostałeś/aś biletów, sprawdź folder “spam” lub inne foldery w Twojej skrzynce mailowej. Bilety elektroniczne można pobrać logując się na swoje konto na stronie www.ticketmaster.pl. Jeśli nadal będziesz mieć problem, prosimy skontaktować się z Ticketmaster.

Biuro Obsługi Klienta: tel. 22 395 87 99 (pon.- pt, godz.9:30-17:00)

Formularz kontaktowy: pomoc.ticketmaster.pl

Nie. W chwili wstępu na spektakl, każdy dorosły uczestnik oraz dzieci od 2 lat muszą mieć ze sobą bilet wstępu w postaci papierowej lub elektronicznej (w telefonie lub na tablecie). Tylko w ten sposób możemy zweryfikować Twój udział, a w szczególności to, na który ze spektakli w danym dniu masz bilety i które miejsca na widowni zostały przez Ciebie wykupione.

Jeśli masz problem z otworzeniem swojego biletu lub nie możesz go odnaleźć, skontaktuj się pilnie z biurem obsługi klienta Ticketmaster (tel. 22 395 87 00, pon.- pt, godz.9:30-17:00). Zanim to zrobisz, polecamy sprawdzenie najczęstszych problemów z zakupem biletów: pomoc.ticketmaster.pl.

Tak. W chwili wstępu na spektakl, wystarczy posiadać elektroniczny bilet w postaci PDF lub biletu mobilnego w aplikacji Ticketmaster. Rekomendujemy jednak posiadanie wydrukowanych biletów ze względu na to, że w przypadku np. uszkodzenia telefonu, czasami może wystąpić problem z odczytaniem kodu kresowego skanerem. Uprzejmie przypominamy, że obowiązkiem uczestnika jest posiadanie ważnego biletu w chwili wejścia na widownię. Nie akceptujemy potwierdzenia zapłaty lub potwierdzenia transakcji.