Pomiń
Whisky Live Warsaw

Wydarzenia kulinarne

Whisky Live Warsaw - Bilety

0 Nadchodzące wydarzenia

Przykro nam ale nie mogliśmy znaleźć żadnych wydarzeń

Więcej o Whisky Live Warsaw

Koneserzy whisky! Mamy dla Was bilety na wyjątkowe wydarzenie, w którym będziecie mogli skosztować ten złoty trunek pochodzący z różnych zakątków świata. Whisky Live Warsaw to największy i najbardziej prestiżowy festiwal whisky oraz innych alkoholi wysokoprocentowych w Polsce. Krótka historia:

Rok 1997 to początek powstania wydawnictwa Paragraph Publishing specjalizującego się w różnego rodzaju trunkach i podróżach. Do zadań wydawnictwa należało m.in. wydawanie książek i magazynów, tworzenie stron internetowych, a także organizowanie degustacji połączonych z wręczaniem nagród na całym świecie. Po zaledwie roku światło dziennie ujrzał pierwszy magazyn tematyczny, w całości poświęcony whisky - "Whisky Magazine". W 2000 roku w Tokio odbyła się premiera autorskiego projektu Paragraph Publishing - festiwal Whisky Live. W tym samym roku event ten odbył się także w Londynie. W następnych latach impreza rozszerzała się o kolejne miasta: Sydney, Nowy Jork, Paryż, a nawet Hongkong i Singapur. Obecnie organizowany jest rokrocznie w 34 miastach na wszystkich kontynentach.

Co czeka Was na Whisky Live Warsaw?

Szósta już edycja tego wydarzenia odbędzie się w dniach 18-19 października 2019 roku w doskonale przeznaczonym do tego miejscu, a mianowicie na terenie dawnej Warszawskiej Wytwórni Wódek "Koneser" - nazwanej po rewitalizacji Centrum Praskim Koneser. Ta dwudniowa impreza to prawdziwa gratka dla wszystkich entuzjastów whisky oraz osób, które dopiero co rozpoczynają przygodę z tym szlachetnym trunkiem. Kilkudziesięciu tegorocznych wystawców z kilkunastu krajów oczaruje Was wieloma gatunkami whisky, które pobudzą Wasze podniebienia doskonałą mozaiką smakowo-aromatyczną. Poza whisky w ofercie wystawców znajdziecie również inne alkohole, jak: rumy, burbony, wina czy wódki. Nowością tej odsłony będzie Gin Zone - specjalna strefa, gdzie będzie można posmakować najlepszych odmian ginu, zarówno w jego czystej postaci, jak i w koktajlach. Poza głównym wydarzeniem będą dostępne także inne atrakcje, m.in. food pairing (mistrzowskie łączenie smaków), Strefa Luksusu oferująca limitowane alkohole, stoiska cygarowe oraz sklep festiwalowy.

Więcej informacji na:

• Oficjalna strona: https://www.whiskylivewarsaw.com
• Twitter: https://twitter.com/WarsaWhiskyFest
• Facebook: https://www.facebook.com/whiskylivewarsaw