Skip to main content

1 Wyniki

Wybierz Datę

Polska

1 Wydarzeń

Więcej o Whisky Live Warsaw

Whisky Live Warsaw 2019

Whisky Live Warsaw jest największym i najbardziej prestiżowym festiwalem whisky oraz innych alkoholi PREMIUM w Polsce. Tegoroczna, szósta edycja tego wydarzenia odbędzie się w dniach 18-19 października w klimatycznym i nawiązującym do chlubnych tradycji polskiego gorzelnictwa Centrum Praskim Koneser (Warszawa). Dwudniowa impreza to prawdziwe święto wszystkich fanów whisky oraz osób rozpoczynających swoją przygodę z tym alkoholem. Kilkudziesięciu wystawców z kilkunastu krajów zapewni prawdziwą mozaikę smakowo-aromatyczną degustowanych trunków. Poza whisky w ofercie wystawców znajdą się m.in.: rumy, armaniaki, burbony, wina, wódki, a nawet tequila. Łącznie kilkaset gatunków wybornych alkoholi z całego świata oferowanych przez koncerny, niezależnych bottlerów czy małe zagraniczne destylarnie. Większość z nich dostępna będzie do spróbowania w cenie biletu.

Nowością podczas tegorocznej edycji będzie Gin Zone - przestrzeń, w ramach której odbywać się będą tastingi najlepszych odmian tego trunku – w czystej postaci oraz w koktajlach. Wszakże to trunek, który doskonale się sprawdza w miksologii. Wejście do strefy wliczone będzie w cenę biletu na Whisky Live Warsaw.

Tegoroczny program festiwalowy obfitować będzie w szereg atrakcji, m.in.: pokazy food pairingu (tj. gotowanie na żywo), czyli łączenie potraw z whisky, Strefę Luksusu z ofertą bardzo rzadkich, limitowanych alkoholi, stoiska cygarowe czy sklep festiwalowy (wszystkie ceny pomniejszone o 23%). Nie zapomniano również o sesjach Masterclass (warsztaty degustacyjne w grupach do 30 osób) oraz Stacji Dram, gdzie będzie można nabyć sample (próbki) limitowanych edycji whisky.

Do dyspozycji organizatorów pozostanie centrum eventowe o powierzchni blisko 2400 m2 oraz dziedziniec Konesera z bogatą ofertą produktów spożywczych, napojów i potraw.
W cenie biletu każdy uczestników otrzyma butelkę wody mineralnej i kieliszek festiwalowy służący do degustacji.

Bilet jednodniowy do wykorzystania w dowolny dzień.

Więcej informacji o festiwalu znajduje się pod adresem https://www.whiskylivewarsaw.com/.