Pomiń

Inne - Rodzinne

Wielka Fabryka Elfów Online

Bilety

23 Nadchodzące wydarzenia

Polska

Wydarzeń:23
Wczytano 20 z 23 wydarzeń

Więcej

Bilety już w sprzedaży!

Wielka Fabryka Elfów to wydarzenie, które już od 8 lat cieszy się ogromną popularnością wśród dzieci z różnych zakątków Polski. Co zrobić, gdy w dobie obecnych restrykcji chcemy zachowywać się odpowiedzialnie i unikać zagrożeń, ale jednocześnie nasze dzieci tęsknią za Elfami i Św. Mikołajem? Z pomocą przychodzi nowe rozwiązanie – Wielka Fabryka Elfów Online. W ciągu godzinnej zabawy dzieci spotkają się na żywo z Elfem Przewodnikiem, który poprzez zabawy i zadania znów uchyli rąbka tajemnicy, jak wygląda ,,elfowa’’ przedświąteczna rzeczywistość. Nie ominie ich również coroczne spotkanie z najważniejszą osobą w całej Fabryce -Świętym Mikołajem, który mimo swojego zapracowania w zimowym okresie, połączy się indywidualnie z każdym dzieckiem i wywoła uśmiech na jego twarzy.

Przygotowując jedynie laptopa z kamerą, mikrofonem oraz dostępem do internetu, w bezpieczny sposób przeniesiemy dzieci do tego magicznego świata. Dodatkowo rodzice będą mogli zamówić paczkę, z oryginalnymi gadżetami z fabryki, którą wręczą podczas spotkania swoim pociechom.

Spieszcie się i pomóżcie Elfom znów uratować święta!


Więcej informacji:

• Oficjalna strona:https://wielkafabrykaelfow.pl/
• Instagram:https://www.instagram.com/wielkafabrykaelfow/

FAQ

Bilety kupisz na ticketmaster.pl

Bilet indywidualny jest przeznaczony dla jednego urządzenia. Jeśli rodzeństwo będzie korzystało z jednego komputera, wystarczy, że kupisz jeden bilet.

O nic się nie martw! Jeśli dzieci będą musiały zostać w domach, będą mogły skorzystać z tego samego spotkania, łącząc się z Wielką Fabryką Elfów z dowolnego miejsca. Wystarczy, że rodzice udostępnią im laptopa.

Ustaw laptop z rzutnikiem i ekranem naprzeciwko miejsca, gdzie będą siedzieć dzieci. Laptop powinien być w takim miejscu, aby mikrofon zbierał głos. Pamiętaj o kamerce - ustaw ją tak, aby Mikołaj i Elfy dobrze widzieli dzieci, z którymi rozmawiają.

Dzieci powinny mieć swobodną przestrzeń przed ekranem, aby mogły brać aktywny udział w zabawie.

Nie musisz samodzielnie tworzyć konta, nie jest to potrzebne. Twoje konto zostanie przygotowane automatycznie podczas składania zamówienia. Każde kolejne zamówienie zostanie automatycznie podłączone do tego konta.