Pomiń
Wielka Fabryka Elfów

Inne - Rodzinne

Wielka Fabryka Elfów - Bilety

0 Nadchodzące wydarzenia

Przykro nam ale nie mogliśmy znaleźć żadnych wydarzeń

Więcej o Wielka Fabryka Elfów

Bilety w sprzedaży od 1 października 2020r.

Magia Świąt drzemie w każdym z nas. Choć my - duzi - przestaliśmy wierzyć w Świętego Mikołaja już dawno temu, to nie ma nic bardziej uroczego, niż dziecko, które z iskierkami w oczach wyczekuje pojawienia się brodatego grubaska w czerwonym stroju i z wielkim workiem prezentów na plecach w Wigilię Bożego Narodzenia. Jako rodzice lub opiekunowie, chcemy jak najdłużej utrzymywać nasze pociechy w błogiej nieświadomości jego istnienia. Mimo, iż Święta Bożego Narodzenia z roku na rok są coraz mocniej skomercjalizowane, a wszelkie przygotowywania do wigilijnej wieczerzy nie są dla nas łatwe, to w prosty sposób możemy przekonać swoje dzieci, że Święty Mikołaj istnieje i przygotowuje się do swojej corocznej podróży.

Wszystkich milusińskich zapraszamy na wspaniałą przedświąteczną przygodę w Wielkiej Fabryce Elfów! Święty Mikołaj posiada aż trzy fabryki, w których jego najlepsi pomocnicy pracują w pocie czoła, by wszystkie dzieci na czas otrzymały wspaniałe podarunki.

Gdańsk:

W gdańskim AmberExpo Elfi Przewodnik oprowadzi dzieci po niedostępnych wcześniej zakamarkach Wielkiej Fabryki. Podczas tej podróży mali goście odwiedzą dziesięć punktów z wyjątkowymi atrakcjami. Nie zabraknie aktywności ruchowej, gier zręcznościowych, zagadek logicznych i zadań edukacyjnych. Dzieci będą mogły pomóc Elfom w świątecznych przygotowaniach, a ich głównym zadaniem będzie poznanie Ósmej Legendy Wielkiej Fabryki Elfów. Wizytę zwieńczy spotkanie ze Świętym Mikołajem, który wysłucha życzeń i wręczy pamiątkowy upominek.

Warszawa:

Święta tuż, tuż, a tu taka cisza... Cóż to się stało? W całym przedświątecznym zamieszaniu Elf Kompozytor tworząc nową, muzyczną zabawkę, rozsypał nutki i nie pamięta ich ułożenia! Bez tego muzycy nie zagrają Melodii Świąt... Pomóżmy im znaleźć nutki, by uratować Święta! W czasie dwugodzinnej zabawy dzieci będą mieć zadanie odnalezienia zaginionych nutek. Ponadto czeka na nich wiele atrakcji, gier i zagadek. Na końcu wizyty każdy maluch otrzyma Dyplom Pomocnika Elfa i gadżet z Fabryki. Oczywiście nie zabraknie też Świętego Mikołaja, który będzie mógł osobiście podziękować dzielnym pomocnikom za uratowanie Świąt. Katowice:

Och nie! Święty Mikołaj przypadkowo wypił Eliksir Antyświąteczny i odwołuje Święta! Jest markotny i nie chce rozdawać prezentów... Musimy pomóc mu odzyskać świąteczny nastrój! W tym celu goście muszą odnaleźć składniki do przygotowania Eliksiru Świątecznego Nastroju, by odczarować "Mikusia". W trakcie zabawy na maluchy czekać będą przeróżne atrakcje, w czasie których będą mogły m.in. napisać list do Świętego Mikołaja. Gdy Eliksir Świątecznego Nastroju zostanie przygotowany, a Święty Mikołaj odzyska humor, to poprosi każde dziecko z osobna, by podziękować za troskę i przywrócenie magii Świąt Bożego Narodzenia.

Więcej informacji:

• Oficjalna strona: https://wielkafabrykaelfow.pl/
• Instagram: https://www.instagram.com/wielkafabrykaelfow/