Pomiń
Wielka Prywatka dla Wielolatów

Rock/Pop

Wielka Prywatka dla Wielolatów - Bilety

1 Nadchodzące wydarzenia

Wybierz Datę

Polska

Wydarzeń:1

Więcej o Wielka Prywatka dla Wielolatów

Wielka Prywatka to niepowtarzalny koncert dla fanów muzyki lat ’70, ’80 i ’90-tych, na który zapraszamy z Izabelą Trojanowską, Markiem Sierockim i Hirkiem Wroną. Wielka Prywatka łączy koncert niezapomnianych przebojów z największą potańcówką w historii katowickiego Spodka.

Zapraszamy już 14 lutego na Walentynki w rymie muzyki, którą dobrze znacie i kochacie. Obiecujemy fantastyczne atrakcje i konkursy, oraz magiczną podróż w czasy Waszej młodości – już dziś zaznaczcie w kalendarzu tę datę i zarezerwujcie bilety dla siebie i Waszych znajomych…

Polskie hity tamtych lat usłyszycie na żywo, w interpretacji aż trzech zespołów muzycznych. Gwiazdą części poświęconej latom 80-tym będzie Izabela Trojanowska wraz ze swoim zespołem, która zaśpiewa swoje największe szlagiery i covery innych wykonawców. Za konsolą DJ-a stanie Hirek Wrona, który specjalnie dla Was przygotuje największe przeboje i teledyski ze szczytów zagranicznych list przebojów.

Wielka Prywatka to impreza idealna dla wszystkich, którzy kochają tańczyć i czują klimat tamtych lat, ale również dla osób, które nie czują się królami parkietu. Koncepcja wydarzenia przewiduje dwa rodzaje biletów – podstawowy, dla osób które chcą wysłuchać samego koncertu oraz nieco droższy dla tych, którzy chcą wejść również na parkiet taneczny.

Bilet podstawowy z miejscem siedzącym na trybunach w cenie 95 pln upoważnia do wejścia na cały koncert; natomiast wejście na parkiet taneczny na poszczególne części (lata 70, 80, 90) jest dodatkowo płatny po 20 zł za każdą cześć. Możecie również nabyć bilet w cenie 125 pln z którym będziecie się bawić i tańczyć przez cały wieczór.

Wieczór tanecznych wspomnień trwać będzie kilka godzin i składać się będzie z trzech godzinnych części muzycznych:

19:30 – 20:30 – zespół Drugi Tydzień - przeboje z lat 70-tych
20:30 – 21:30 – zespół Izabeli Trojanowskiej - przeboje z lat 80-tych
21:30 – 22:30 – zespół Szafa Gra - przeboje z lat 90-tych