Pomiń
Wielka Prywatka dla Wielolatów

Rock/Pop

Wielka Prywatka dla Wielolatów - Bilety

0 Nadchodzące wydarzenia

Przykro nam ale nie mogliśmy znaleźć żadnych wydarzeń

Więcej o Wielka Prywatka dla Wielolatów

WIELKA PRYWATKA to niepowtarzalne wydarzenie dla fanów muzyki tanecznej lat 70., 80. i 90., na który zapraszamy z Izabelą Trojanowską, Markiem Sierockim i Hirkiem Wroną. Wielka Prywatka to nie tylko koncert niezapomnianych przebojów z tamtych lat, ale i największa potańcówka w historii katowickiego Spodka.

Które rytmy sprawiały, że do tej pory po ich usłyszeniu zawsze tupiesz nóżką? Czy pamiętasz swój pierwszy taniec na szkolnej dyskotece i jaki przebój mu towarzyszył?

Już 14 lutego zapraszamy na wyjątkowe Walentynki w rytmie muzyki, którą dobrze znasz i kochasz! Obiecujemy nie tylko magiczną podróż w czasy Twojej młodości, ale również atrakcje i konkursy, które pozwolą cofnąć się w czasie. Już dziś zaznacz w kalendarzu tę datę i zarezerwuj bilety dla swojej pary i dla Twoich znajomych!

Polskie hity tamtych lat usłyszysz na żywo w interpretacji aż trzech zespołów muzycznych. W rytmy lat 80. zaprowadzi Cię Izabela Trojanowska, która zaśpiewa nie tylko swoje największe przeboje, ale wykona również covery innych wykonawców. Za konsolą DJ-a stanie Hirek Wrona, który specjalnie dla Ciebie przygotuje największe szlagiery z tamtych lat.

Wielka Prywatka to impreza idealna dla wszystkich, którzy nie tylko kochają tańczyć i chcą się cofnąć muzycznym wehikułem czasu w lata swojej młodości, ale również dla tych, którzy nie czują się królami parkietu.

Wieczór tanecznych wspomnień zaczynamy o godzinie 19.30 (otwarcie bram Spodka o godz. 18), a planujemy go zakończyć po godz. 22.30.

Gwarantujemy niezapomnianą i pełną emocji zabawę, na której Ciebie po prostu nie może zabraknąć!

WYKONAWCY
Wielką Prywatkę poprowadzi Marek Sierocki, a w roli DJ-a zobaczymy Hirka Wronę, który przypomni nam największe przeboje prezentując zagraniczne teledyski z tamtych lat.
Jeśli chcesz ponownie usłyszeć największe hity Izabeli Trojanowskiej, która wraz ze swoim zespołem zaśpiewa nie tylko „Wszystko czego dziś chcę” i “Pieśń o cegle”, ale również covery innych wykonawców z lat 80., to Wielka Prywatka jest dla Was najlepszą okazją do odbycia muzycznej podróży w przeszłość!

LATA 70'
W klimaty lat 70. zaprowadzi Cię grupa wokalno – rozrywkowa “SZAFA GRA”, która powstała w 2003r. i która do końca 2019 roku wystąpiła na ponad 1000 imprezach. Artyści wchodzący w jej skład mają za sobą ogromny dorobek teatralno-estradowy, który wciąż powiększają, pracując na scenach muzycznych całego kraju.
Kariera grupy wokalnej „SZAFA GRA” rozpoczęła się od musicalu “Metro”, a następnie była kontynuowana w Teatrze Studio Buffo pod muzyczno- tanecznym okiem Janusza Józefowicza i Janusza Stokłosy. Basia Melzer i Beata Wyrąbkiewicz mają za sobą udział w programie telewizyjnym „MDM” Wojciecha Manna i Krzysztofa Materny, w którym przez kilka lat wykonując kilkaset piosenek, były dla tego programu niezapomnianą oprawą muzyczną.
Talent artystów tworzących grupę „SZAFA GRA” dostrzegli również inni twórcy zapraszając ich do współpracy i powierzając im główne oraz pierwszoplanowe role w takich spektaklach jak: ‘Chicago’, ‘Grease’, ‘Koty’ , ‘Upiór w Operze’, ‘Deszczowa Piosenka’, ‘Ren’t, ‘Mamma Mia’, ‘Zakonnica w przebraniu’, ‘Rodzina Addamsów’ i wielu innych.
Repertuar “Szafy” podczas Wielkiej Prywatki to polskie hity z lat 70. w ciekawych i zaskakujących interpretacjach – piosenki znane, odkrywane na nowo, wykonywane z ogromną dawką humoru i z lekkim przymrużeniem oka.

LATA 80'
W lata 80. zaprowadzi Was Izabela Trojanowska wraz ze swoim zespołem. Towarzyszy on wokalistce już od w 2013 r., a w jego skład wchodzą absolwenci Akademii Muzycznej z Katowic. Edyta Strzycka, która śpiewa wraz z Izabelą Trojanowską, jest finalistką programu ‘Voice of Poland’.

LATA 90'
DRUGI TYDZIEŃ – jak twierdzą Ci którzy ich słyszeli i widzieli, to najlepszy zespół coverowy w Polsce. Każdy ich występ to wyjątkowe show wypełnione świetną muzyką oraz jakością brzmienia i wykonania, co naprawdę widać i słychać. Gwarantujemy, że ich występ pozostanie w waszej pamięci i sprawi, że będziecie go chcieli jeszcze nie raz posłuchać na żywo aby poczuć ich niesamowitą energię.

HARMONOGRAM
data: 14 luty 2020
miejsce: Spodek – Katowice
godziny: 18:00 – 22:30

18:00 – otwarcie bram
19:30 – zespół Szafa Gra; lata 70′
20:30 – zespół Izabeli Trojanowskiej; lata 80′
21:30 – zespół Drugi Tydzień; lata 90′