Pomiń
Wygramy Muzyką

Rock/Pop

Wygramy Muzyką

Wydarzenia

0 Nadchodzące wydarzenia

Przykro nam ale nie mogliśmy znaleźć żadnych wydarzeń

Gallery

Więcej

WYGRAMY MUZYKĄ! Projekt jakiego jeszcze nie było!

Kiedy świat pogrążył się w walce z pandemią, branża muzyczna na chwilę zamarła. Odwołane koncerty i festiwale oznaczają nie tylko problemy finansowe branży eventowej, ale i brak kontaktu z publicznością, bez której większości artystów trudno funkcjonować. W odpowiedzi na sytuację Randan Music uruchamia nietuzinkowy projekt - WYGRAMY MUZYKĄ. Cykl koncertów online z udziałem największych muzyków. Nie byłoby w tym niż niezwykłego, gdyby nie forma projektu. To coś, czego jeszcze nie było!

Koncerty online w nowej odsłonie WYGRAMY MUZYKĄ to projekt cyklu koncertów on-line. Powstał z wiary w siłę muzyki i koncertowej pasji. Początkowo miały to być po prostu koncerty online, jednak biorąc pod uwagę doskwierający brak kontaktu z publicznością, organizatorzy chcieli czegoś więcej. Odpowiedzieli więc na tą potrzebę i znaleźli rozwiązanie. Każdy koncert to wyjątkowe muzyczne wydarzenie, zarówno dla fanów, jak i tych, którzy doskonalą swój muzyczny kunszt oraz profesjonalnych muzyków. To, co wyróżnia projekt, to streaming na 7 kamer! Każda kamera śledzi innego muzyka. Dosłownie patrzy mu na ręce, a widz decyduje, który kanał ogląda. Może skupić uwagę na wybranym muzyku i podejrzeć jego warsztat lub oglądać profesjonalny, realizatorski miks.

Do tego warto dodać szereg atrakcji, takich jak wywiady z muzykami, do których pytania układają… sami widzowie. Rozmowy poprowadzi redaktor muzyczny Piotr Metz!

Obalając to, co doskwiera muzykom i fanom najbardziej – brak kontaktu na żywo, w tym projekcie to fani komentują, a muzycy odpowiadają podczas koncertów w czasie rzeczywistym. Dzięki nowoczesnym technologiom i wykorzystaniu sprzętu, uczestnicy poczują się jakby oglądali koncert na żywo! O stronę wizualną zadbał mistrz plakatów, znany ilustrator, grafik i muzyk – Dawid Ryski. Takie połączenie może dać tylko jedno – wyjątkowy projekt!

FAQ

Numer biletu (kod dostępu, zawarty między gwiazdkami) jest jednocześnie kodem dostępu do streamingu. Szczegóły transmisji oraz logowania będą dostępne na stronie https://wygramymuzyka.pl/