2 Wyniki

Wybierz Datę

Polska

Brak nadchodzących wydarzeń w Polska

Nie martw się, poniższe wydarzenia są nadal dostępne

Wydarzenia Międzynarodowe

2 Wydarzeń

Więcej o Years & Years

Years & Years to brytyjski zespół, który tworzy kompozycje łączące w sobie electropop, R&B oraz elementy muzyki house z lat 90. Zespół powstał w 2010 roku, a jego oryginalnymi członkami byli: Mikey Goldsworthy, Noel Leeman, Emre Türkmen, Olly Alexander oraz Olivier Subria.

Pierwszy singiel zespołu zatytułowany "I Wish I Knew", wydany został w lipcu 2012 roku przez wydawnictwo "Good Bait". Po kilku miesiącach wspólnego grania szeregi zespołu postanowili opuścić Leeman i Subria, przez co pozostałe trio podpisało w 2013 roku kontrakt z francuską wytwórnią "Kitsuné" i nagrało kolejny singiel o nazwie "Traps". Trzeci utwór "Real" wydano w lutym 2014 roku. W jego teledysku gościnnie pojawili się aktorzy Ben Whishaw oraz Nathan Stewart-Jarrett. W tym samym roku grupa podpisała umowę z wytwórnią "Polydor Records", a następnie wydała czwarty kawałek "Take Shelter". Utwór ten znalazł się na pierwszym miejscu brytyjskiego iTunes. Wraz z końcem 2014 roku zespół wydał piąty singiel "Desire", który osiągnął dwudziestą drugą pozycję na brytyjskich listach przebojów.

Styczeń 2015 roku przyniósł grupie wygraną w plebiscycie organizowanym przez BBC - "Sound of 2015". W tym samym miesiącu szóste nagranie o nazwie "King" wyemitowane zostało na antenie "BBC Radio 1" i od razu zyskało uwielbienie Zane Lowe'a, który określił piosenkę jako "Najgorętsze Nagranie na Świecie". 25 lutego 2015 roku Years & Years został nominowany do nagrody BRIT Awards w kategorii "Wybór krytyków". Niecały miesiąc później zespół ogłosił na swoim instagramowym profilu powstanie debiutanckiego albumu "Communion". Album ten wydany został 10 lipca 2015, debiutując od razu na pierwszym miejscu brytyjskiej listy najlepszych albumów.

W styczniu 2016 roku zespół uzyskał nominacje aż do czterech nagród BRIT Awards w kategoriach: "Najlepszy brytyjski zespół", "Najlepszy brytyjski przełomowy wykonawca", a także "Najlepszy brytyjski singel" i "Najlepszy brytyjski teledysk" za piosenkę "King". We wrześniu 2016 grupa wydała utwór "Meteorite", który znalazł się na ścieżce dźwiękowej do filmu "Bridget Jones 3". 7 marca 2018 roku trio zaprezentowało pierwszy singiel pochodzący z nowego albumu. "Sanctify" w dobę po premierze stał się numerem jeden na Youtubie. Premiera drugiego studyjnego albumu "Palo Santo" odbyła się 6 lipca 2018 roku. W jego utworach, prócz wcześniej wspomnianego "Sanctify" znaleźć można przeboje, takie jak: "If You're Over Me", "All for You" czy tytułowe "Palo Santo".

Nie zapomnij zajrzeć na strony zespołu:

• Oficjalna strona: https://yearsandyears.com/
• Twitter: https://twitter.com/yearsandyears
• Facebook: https://pl-pl.facebook.com/YearsAndYears
• Instagram: https://www.instagram.com/yearsandyears

Koncert w Polsce odbędzie się 1 lutego 2019 roku, COS Torwar, Warszawa.